Catalyst Team Building tinklas
Catalyst Team Building Israel

Challenge Group

Regionas: Izraelis

Pagrindiniai kontaktai: Assaf & Liron Yacoby

www.catalystteambuilding.co.il

Challenge Group yra visapusiška komandos formavimo ir mokymų bendrovė. Įsikūrusi centrinėje būstinėje Tel Avive, Challenge Group teikia smagias ir motyvuojančias komandos formavimo veiklas visame Izraelyje.

Challenge Group didžiuojasi sukūrusi puikias komandos formavimo patirtis, atinkančias klientų poreikius ir tikslus. Jos profesionalus ir atsidavęs kolektyvas yra sudarytas iš ekspertų, žinančių, kaip sukurti smagias ir neeilines komandos formavimo programas, naudojant inovacijas ir kūrybiškumą, jokiu būdu nepamirštant, kad juokas ir linksmybės yra būtinos sudedamosios dalys..

Įkurta prieš 10 metų, iš pradžių veikusi kaip lauke rengiamų mokymų bendrovė, Challenge Group dabar yra gerai žinoma Izraelyje kaip didelius korporatyvinius renginius grupėms iki 5000 žmonių organizuojanti bendrovė. Turinti patirties verslo konsultavime, bendrovė puikiai išmano kaip surengti efektyvius mokymus ir komandos formavimo sprendimus mažoms ir didelėms grupėms. Tai leidžia sukurti ilgalaikius pokyčius organizacijose.

Challenge Group siūlo įspūdingą profesionaliai sukurtą Catalyst komandos formavimo produktų portfelį Izraelyje. Būdama pasaulinio Catalyst tinklo dalimi, bendrovė garantuoja kokybę, ilgametę patirtį, kompetenciją ir aukštus paslaugų teikimo standartus. Jeigu norite kitą didelį ar mažą renginį suorganizuoti Izraelyje, tada Challenge Group yra tai, ko jums reikia. Susisiekite su mumis jau šiandien.