Catalyst Team Building tinklas
catalyst team building vietnam

Rubik Asia

Regionas: Vietnamas

Pagrindiniai kontaktai: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

„Rubik Asia“ turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Vietname.

„Rubik Asia“ sėkmė grindžiama rezultatais, o tai yra labai unikalu Vietname. Kaip ir kitos komandos formavimo įmonės mūsų regione, mes organizuojame įdomias ir smagias darbuotojų išvykas ir komandos formavimo veiklas. Tačiau iš kitų mes išsiskiriame tuo, jog mes įsiklausome į savo klientus, kuriame ir įgyvendiname komandos formavimo veiklas, kurios padėtų pasiekti norimų rezultatų, turinčių ilgalaikį poveikį organizacijos gerovei ir jos žmonių laimei.

Mes manome, kad būtina turėti darbuotojų įtraukimo strategiją, kuri yra labai svarbi įmonės sėkmei. Mūsų modernios komandos formavimo programos ugdo komandinį darbą, lyderystę, komandinį ryšį, bendradarbiavimą ir veiksmingą bendravimą. Nuo konferencijos „ledlaužio, smagios personalo vienadienės išvykos, siekiant suvienyti komandą, iki patirtinio mokymosi programos – mūsų visos komandos formavimo veiklos yra sukurtos, atsižvelgiant į jūsų darbuotojų sėkmę ir finansinę jūsų įmonės gerovę.

Priklausydama „Catalyst Global“ tinklui, „Catalyst Vietnam“ siūlo „Catalyst Global“ aukštų kokybės standartų užtikrinimą, puikius produktus ir didelę patirtį organizuojant ir įgyvendinant komandos formavimo programas ir verslo renginius.

Kurdami interaktyvias programas, mes glaudžiai bendradarbiaujame su vietos ir atvykstančiais MICE atstovais, kad galėtume juos pravesti jų pasirinktu maršrutu su „Go Team“. Tai - „Catalyst Global“ lenktynėmis paremta nuostabi lobių medžioklės programėlė. „Go Team“ yra idealus sprendimas jūsų verslo grupei, nes ši programėlė pasižymi smagiomis komandos suvienijimo veiklomis, padedančiomis jūsų komandai pažinti geriausias vietas Vietname, įskaitant Hujė, Hojaną, Sapą, Halongo įlanką, Hanojų, Ben Čė ir Hošiminą.

Atsižvelgiant į jūsų pageidaujamą rezultatą, mūsų entuziastingi ir patyrę darbuotojai yra pasiruošę parengti tinkamą programą jūsų komandai: ĮSA, procesų gerinimo, darbuotojų tobulinimo, darbuotojų išlaikymo, pokyčių valdymo, ryšių plėtros, strateginio planavimo, komunikacijos ar ryšių su klientais valdymo programas.

Susisiekite su „Catalyst Vietnam“ komanda, kad jau šiandien pradėtumėte kurti komandos formavimo programą savo komandai