Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

catalyst team building portugal

Catalyst Portugal

Regionas: Portugalija

Pagrindiniai kontaktai: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

„Catalyst Portugalkomandos formavimo ir mokymų rinkoje dirba jau beveik 20 metų. Jie renginius organizuoja Lisabonoje, Porte, Bragoje, Algarvėje ir kitose vietovėse visoje Portugalijoje.

Mūsų didelė patirtis šioje srityje mūsų patyrusiai komandai leidžia klientams pritaikyti individualizuotus sprendimus, kad šie padėtų pasiekti norimų rezultatų. Būdami „Catalyst Globaltinklo nariais, galime rinktis iš „Catalyst Globališbandytų ir profesionaliai sukurtų komandos formavimo veiklų. Mes turime programų, skirtų pokyčių valdymui, ryšių plėtrai, strateginiam planavimui, procesų gerinimui, ryšių su klientais valdymui ir pan.

Mes įgyvendinome sėkmingas komandos formavimo programas įmonėms iš įvairių sričių, įvairių tautybių ir kultūrų atstovams. Mūsų klientai patvirtina apie mūsų programų daromą didžiulį poveikį, nesvarbu, ar jos būtų tik dėl smagumo, ar kaip ilgalaikės žmogiškųjų išteklių valdymo programos dalis.

Mūsų pagrindinė būstinė įsikūrusi Lisabonoje. Mes turime dedikuotą komandą, kuri gali rengti komandos formavimo renginius jūsų biuruose arba jūsų pasirinktoje vietoje bet kuriame Portugalijos mieste ar miestelyje.

„Catalyst Portugalžino, kad laimingos kartu dirbančios komandos yra labai svarbios įmonės rezultatams ir nuolatinei sėkmei. Mes tikimės, kad bendradarbiausime su jumis, siekdami sukurti geriausią sprendimą jūsų komandai ir jį įgyvendinti laikantis aukščiausių standartų.