Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

global air catalyst kazakhstan

Global Air

Regionas: Kazachstanas

Pagrindiniai kontaktai: Jamil Kasimov

www.catalystkazakhstan.com

„Catalystkomandos formavimo produktus Kazachstane parduoda ir platina „Global Airįmonė, kuriai priklauso biurų tinklas visame Kazachstane.

„Global Airyra Kazachstano pirmaujanti atvykstamojo turizmo įmonė, garsėjanti nepamirštamų kelionių organizavimu ir neįtikėtinų kelionių įmonėms, kurios čia atvyksta į susitikimus, skatinamuosius renginius, konferencijas ir kitus renginius, koordinavimu. Įmonė yra užsakomųjų Kazachstano kelionių asociacijos (KTA), Europos verslo asociacijos („Eurobak) ir „Euromicnarė. Priklausydami „Catalyst Globaltinklui, mes siūlome „Catalyst Globalaukštų kokybės standartų užtikrinimą, puikius produktus ir didelę patirtį organizuojant ir įgyvendinant komandos formavimo programas, kaip dalį savo visuotinių programų.

Mes didžiuojamės tuo, jog savo klientams teikiama pilną paslaugų spektrą, atitinkantį jų konkrečius pageidavimus. Mūsų komanda yra pilnai apmokyta ir laikosi savo ideologijos užtikrinti puikų aptarnavimą – tiek komandos formavimo sprendimus teikiant konferencijoms ir vietos įmonėms, tiek jas organizuojant atvykstamojo turizmo įmonėms (MICE). Mes manome, kad „Catalystkomandos formavimo veiklos įtraukimas, pavyzdžiui, „ledlaužioprograma konferencijoje ar „Go Teamlobių medžioklė vienoje iš pagrindinių Kazachstano lankytinų vietų, suteikia pridėtinę komandinio bendravimo ir patirtinio mokymosi naudą jūsų kelionei ar renginiui.

Mūsų ilgalaikiu poveikiu pasižyminčios programos praturtina žmonių gyvenimą tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. Mes pritaikome jūsų komandos unikalius poreikius patenkinančius ir jūsų pageidaujamus rezultatus pasiekti padėsiančius sprendimus, įskaitant konferencijų „ledlaužiusir „aktyvatorius, personalo plėtros veiklą (pvz.: interaktyvūs verslo žaidimai), kūrybiškas ir novatoriškas komandos formavimo veiklas ir dar daugiau.

Jei ieškote visapusiško sprendimo MICE renginiui Kazachstane su į programą įtrauktomis pasaulyje išbandytomis komandos formavimo veiklomis, susisiekite su mūsų draugiška ir profesionalia „Global Airkomanda.