Catalyst Team Building tinklas
eagles catalyst france

Catalyst France

Regionas: Prancūzija

Pagrindiniai kontaktai: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Įsikūrusi Paryžiuje, Catalyst France yra vienintelė licenzijuota bendrovė, galinti teikti Catalyst komandos formavimo veiklas ir konferencijų renginius Prancūzijoje. Igametė mūsų bendrovės istorija ir išskirtinė paslaugų teikimo kokybė leidžia pasiūlyti klientams pasitikėjimo vertas komandines veiklas ir patirtis.

Mūsų žaismingos verslo simuliacijos, ledlaužiai ir teminiai žaidimai suteikia profesionalioms komandoms galimybę pasiruošti ir kartu treniruotis vardan bendro tikslo – geresnio komandos darbo. Mes kuriame intelektualias patyriminio mokymosi platformas, kurios leidžia atrasti efektyvią darbinę elgseną ir išsiaiškinti jūsų verslo problemas.

Mūsų originalios ir išskirtinės programos idealiai tinka visų tipų renginiams nepriklausomai nuo jų dydžio. Tai gali būti seminarai, suvažiavimai, susirinkimai, konferencijos ir iškilmingos vakarienės.

Muzika, kūrybiškumas, sąveikavimas, atradimas, drama ir darnus vystymasis sudaro bendrinę mūsų unikalių komandos formavimo pratimų sistemą.

Deriname Catalyst konferencijų renginius su mūsų pačių koučingo ir mokymų kompetencijomis. Klientams užtikriname vertingą mokymosi patirtį ir atsižerkančias investicijas į mokymosi procesą – juk po to dirbama sėkmingiau ir pelningiau.

Mes esame mobilūs ir galime organizuoti renginius visoje Prancūzijoje grupėms nuo dešimties iki keleto tūkstančių žmonių. Catalyst France yra lanksti ir gali lengvai prisitaikyti prie konkrečių jūsų poreikių ar reikalavimų.

Catalyst France valdo bendrovė Eagles Flight France.