Catalyst Team Building tinklas
Catalyst Bulgaria

Catalyst Bulgaria

Regionas: Bulgarija

Pagrindiniai kontaktai: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

Įsikūrusi Sofijos mieste bendrovė yra atsidavusi savo vykdomai veiklai – teikia geriausias komandos formavimo programas ir organizuoja korporatyvinius renginius visoje Bulgarijoje

Catalyst Team Building Bulgarija kuria korporatyvinius renginius, kurie įkvepia, motyvuoja ir ugdo komandas.

Per įtraukiančias verslo simuliacijas Catalyst Team Building Bulgarija padeda savo klientams ugdyti pagrindinį bet kokios bendrovės kapitalą – jos žmogiškuosius išteklius! Catalyst Bulgaria siekia skatinti kūrybiškumą ir atsidavimą kasdieniame darbe. Catalyst Bulgaria yra įsitikinusi, kad komandos, sudarytos iš laimingų darbe žmonių, kartu gali nuversti kalnus ir įveikti konkurentus.

Bendrovė savo veiklą Bulgarijoje pradėjo kaip GEA Events, siūlydama tokias paslaugas kaip korporatyvinių renginių organizavimas, komandos formavimo ir bedrovės laisvadienių išvykų veiklos. Siekdama praturtinti savo paslaugų portfelį įvairesniais komandos formavimo produktais GEA Events įsigijo licenciją teikti Catalyst Bulgaria komandos formavimo produktus Bulgarijoje.

Neseniai persivadinusi iš GEA Events į Catalyst Bulgaria, dabar bendrovė formuojant komandas Bulgarijoje atstovauja Catalyst ir siūlo įspūdingą profesionaliai sukurtų komandos formavimo programų portfelį, atitinkantį specifinius komandos ugdymo poreikius. Dabar savo arsenale turėdama pasaulinio garso Catalyst Global lanksčių ir adaptyvių komandos formavimo produktų portfelį, Catalyst Bulgaria gali pritaikyti minėtas komandos formavimo veiklas bet kokiems kliento poreikiams: ar tai būtų personalo ugdymas, permainų valdymas strateginis planavimas, bendradarbiavimas, ar komunikacija, proceso tobulinimas, ryšių su klientais valdymas ar įmonių socialinė atsakomybė.

Būdama Catalyst Global tinklo dalimi, Catalyst Bulgaria (anksčiau GEA Events Bulgaria) organizuodama korporatyvinius renginius ar teikdama komandos formavimo produktus garantuoja kokybę, siūlo technines žinias ir aukštus standartus. Catalyst Bulgaria teikia sėkmingas komandos formavimo programas įvairioms tautoms ir kultūroms. Bendrovė yra mobili ir gali surengti renginius bet kokiame viešbutyje ar konferencijoje, patalpose ar lauke bet kokio dydžio grupei žmonių visoje Bulgarijoje.

Catalyst Bulgaria tinklalapis: www.catalystteambuilding.bg