Catalyst Team Building tinklas
Catalyst UAE Biz Group

biz-events

Regionas: Vidurio Rytai, tarp jų Dubajus, Abu Dabis, visi JAE, Kataras, Egiptas, Saudo Arabija, Omanas ir Kuveitas

Pagrindiniai kontaktai: Hazel Jackson, Matt Jenison

teambuilding.bizgroup.ae

Biz-events yra Vidurio Rytuose lyderiaujanti komandos formavimo bendrovė, siūlanti platų sprendimų spektrą, galintį patenkinti bet kokios komandos poreikius. Bendrovė yra atidariusi ofisus Jungtiniuose Arabų Emyratuose (Dubajuje), Abu Dabyje, Katare ir Egipte. Biz-group yra apdovanojimus pelniusi veiklos konsulatvimo bendrovė, įsikūrusi Dubajuje. Nuo pat 2004 metų mes padedame bendrovėms gerinti komandinį darbą. Ilgametė kompetencija savo srityje, apdovanojimus pelniusi bendrovės kultūra, platus komandos formavimo veiklų spektras ir „viskas yra įmanomapožiūris suteikia mums unikalią galimybę teigiamai paveikti bet kokios komandos sugebėjimus.

Mūsų atsidavusi komanda kasmet prisideda prie daugiau kaip 450 renginių ir teigiamai paveikia 30000 žmonių gyvenimus. Vadovaujamės savo prekės ženklo pažadu ir klientams garantuojame, kad mes savo nepriekaištingu atlikimu ir novatoriškais sprendimais teigiamai paveiksime bendrovės veiklą.

Kiekvieną dieną mes gyvename vadovaudamiesi bendrovės vertybėmis ir tikime, kad jos suteikia mums sėkmės kultūrą, mūsų atnešamą visoms bendrovėms, su kuriomis dirbame. Šios vertybės yra:

  • Stiprybių derinimas
  • Nuoširdus rezultato troškimas
  • biz-energy
  • Verslumo energija
  • Tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

Mūsų komandos formavimo renginiai yra atidžiai parenkami ir adaptuojami taip, kad atitiktų Vidurio Rytų multikultūriškumą, juos galima pritaikyti prie jūsų konferencijos ar susitikimo tikslų. Kadangi verslas siekia didinti vertę, kiekvienas mūsų kolektyvo narys prie to prisideda. Biz-events nuosekliai dirba, siekdama įkvėpti jūsų komandą, pagerinti vidaus komunikaciją, pabrėžti verslo tikslus ir paskatinti jūsų darbuotojus siekti geresnių rezultatų.

Esame didžiausi ir geriausi Vidurio Rytų regione, gebame pateikti daugybę sprendimų, pritaikytų prie konkrečių jūsų poreikių. Biz-events yra populiariausias komandos formavimo paslaugų teikėjas, kurį renkasi šimtai regione esančių bendrovių. Apsilankykite svetainę ir sužinokite, kuo mes galime padėti jūsų komandai www.biz-events.com