Catalyst Team Building tinklas
Be challenged catalyst australia

BeChallenged

Regionas: Australija

Pagrindiniai kontaktai: Oliver Sheer, Kingsley Seale

www.catalystteambuilding.com.au

Turėdama licenciją Australijai, BeChallenged siūlo Catalyst komandos formavimo veiklas Sidnėjuje, Melburne, Perte, Brisbene ir kituose šalies miestuose.

BeChallenged tiki, kad komandinis darbas, efektyvi komunikacija ir lyderystė sudaro efektyvios komandos pagrindą. Mes siekiame sukurti tokias komandos formavimo veiklas, komandos formavimo žaidimus ir pratybas, pritaikytas prie konkrečių mūsų klientų tikslų. Tuo pačiu mes siekiame užtikrinti pozityvų ir praturtinantį patyriminio mokymosi renginį, kuris atneš ilgalaikės naudos darbovietėje.

Pramoginės programos, kūrybiškos komandos programos, į verslą orientuotos programos, socialinė atsakomybė, vakaro renginiai, kūrybinės dirbtuvės ir ledlaužiai – visa tai yra mūsų veiklos dalis.

BeChallenged komandos formavimo programos yra sukurtos komandų mokymui, atgaivai ir linksmybėms kartu konferencijoje ar bendrovės laisvadienio išvykoje. Šios programos orientuotos į komandos formavimą, tinklinį bendradarbiavimą, pagerina komunikaciją ir leidžia įgauti naujų įgūdžių. Mūsų konferencijų aktyvatoriai yra profesionalūs ir 100 proc. visuomet puikiai nusiteikę, tad garantuoja gerą nuotaiką.

Mūsų komanda turi labai įvairių patirčių ir gebėjimų bagažą bei turi aiškų suvokimą, kaip komandinis darbas ir elgesio pakeitimas gali tiesiogiai daryti įtaką veiklos efektyvumui. Mes mylime savo darbą ir jaučiame pareigą užtikrinti, kad kitas jūsų komandos formavimo renginys būtų malonus, kupinas iššūkių ir konstruktyvumo.