Catalyst Team Building tinklas
catalyst chile antawaya

Antawaya Group

Regionas: Čilė

Pagrindiniai kontaktai: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

Catalyst Global team building products are sold and distributed in Chile under exclusive licence by Antawaya Group the leading training and team building company in Chile.

„Antawaya Groupsavo veiklą pradėjo 2011 metų gruodžio mėnesį įkūrę „Antawaya Outdoor Leadershipcentrą, kuris daugiausiai dėmesio skiria renginiams ir užsiėmimams lauke. 2014 metais „Antawayaįkūrė konsultacinę grupę „UHC Capacita, kurios pagrindinė buveinė yra Santjage. „UHC Capacitabuvo įkurta, siekiant sutelkti dėmesį į lyderystę, komandinį darbą ir veiksmingus bendravimo įgūdžius, kad įdomiai ir veiksmingai būtų skatinami ilgalaikiai įmonių pokyčiai. „Antawaya Groupmano, kad jų didžiausias turtas – žmonės, kurie ir sudaro jų komandą. Nestebina tai, jog jie rinkoje yra gerai žinomi dėl savo atsidavusių ir patyrusių darbuotojų!

„Antawaya Groupsiekia skatinti pokyčius ir praturtinti žmonių gyvenimą tiek asmeniškai, tiek profesionaliai per tokias veiklas, kaip komandos formavimas, mokymai ir patirtinis mokymasis tose miestų vietovėse, kur įsikūrę klientai, klientų lauko mokymų ar konferencijų centruose, arba biuruose. „Antawayagali pasiūlyti jūsų komandos unikalius poreikius patenkinantį ir jūsų pageidaujamus rezultatus pasiekti padėsiantį sprendimą, įskaitant personalo tobulinimą, pokyčių valdymą, ryšių plėtrą, strateginį planavimą, komunikaciją, procesų gerinimą, ryšių su klientais valdymą ar ĮSA. Būdama „Catalyst Globaltinklo nare, „Antawayasiūlo „Catalyst Globalaukštų kokybės standartų užtikrinimą, puikius produktus ir didelę patirtį organizuojant ir įgyvendinant verslo renginius bei komandos formavimo programas.