Catalyst Team Building tinklas
catalyst denmark

Aha and Co

Regionas: Danija, Švedija

Pagrindiniai kontaktai: Jacob Palmqvist

www.catalystteambuilding.dk

Įsikūrusi biure Kopenhagoje, Aha and Co turi licenciją teikti Danijoje komandos formavimo žaidimus ir konferencijos aktyvatorius iš Catalyst produktų portfelio.

Aha and Co teikia originalias, smagias ir jaudinančias komandos formavimo pramogas ir renginius, kurie ugdo atsidavusius, lanksčius ir pozityviai mąstančius darbuotojus. Mūsų produktai yra sukurti taip, kad galėtų lengvai integruotis į jūsų funkcijas, kurios inovatyviu būdu palaiko jūsų užsibrėžtus verslo ar kultūrinius siekius.

Nebeieškokite patyrusio konferencijoms skirtų veiklų teikėjo – mes esame būtent tie, kurių jums reikia! Mūsų grupė rengia korporatyvinius motyvacinius renginius, kupinus energijos ir entuziazmo. Šie renginiai garantuotai suteiks jūsų darbuotojams laimės, susitelkimo ir sustiprins jų komandinę dvasią. Mes visi turime giliai glūdinčių kūrybinių talentų, kurie tik ir laukia progos pasireikšti. Catalyst Danija gali suteikti žinių ir potencialo, reikalingo kūrybiškumui išlaisvinti. Per muziką, meną ir inovatyvias verslo simuliacijas mes sukuriame pozityvią atmosferą, kuri įsimins ilgam.

Turime didelį žaidimų ir veiklų pasirinkimą, tad galime pasiūlyti komandos formavimo sprendimus bet kokioje konferencijoje ar susitikimo erdvėje Danijoje, Švedijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

Apsilankykite www.catalystteambuilding.dk ir pasižiūrėkite, kaip novatoriškai mes reklamuojame teigiamus pokyčius.