Catalyst Team Building tinklas
catalyst baltic - UPAS

Agentūra ŪPAS

Regionas: Baltijos šalys

Pagrindiniai kontaktai: Darius Lomsargis, Dace Stīpniece, Tiina-Katrina Kaber

www.catalystteambuilding.ee

Kompetencija yra kur kas daugiau nei vienas asmuo. Tai - visa komanda.

Agentūra ŪPAS yra gyvosios komunikacijos - įmonė, teikianti paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes padedame organizacijoms didinti jų darbuotojų įsitraukimą, stipriname jų klientų lojalumą, kuriame pridėtinę vertę įmonių išorinei bei vidinei komunikacijai, vykdydami gyvosios komunikacijos kampanijas (Live Communicartion).

Derinys, kurį sudaro žaidyba (Gamification), funkcinio verslo konsultavimas, korporatyviniai renginiai, produktų pristatymas, konferencijos, interaktyvios verslo simuliacijos, komandos formavimas, mokymų programos, kūrybinės dirbtuvės, socialinės atsakomybės projektai - veikia kaip patys efektyviausi vidinės ir išorinės komunikacijos įrankiai.

Agentūra ŪPAS konsultuoja ir kartu dirba su gerai žinomais prekių ženklais nuo 2008 metų. Per šį laiką surengėme daugiau kaip 800 renginių. Mes didžiuojamės partneryste su Catalyst Global, grįžtamuoju ryšiu, gaunamu iš klientų, ir savo profesinių partnerių pripažinimu. Mes džiaugiamės dirbdami profesionalų komandoje, jaučiame aistrą savo darbui ir išsiskiriame tuo, kad visada norime būti originalūs ir ieškoti naujų idėjų mūsų klientams. "mailto:upas@upas.lt" ; Darius Lomsargis – Lithuania "mailto:info@catalystteambuilding.lv" ; Dace Stīpniece – Latvia "mailto:info@catalystteambuilding.ee" ; Tiina-Katrina Kaber – Estonia.