Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst Team Building“ Narys

agency synergy catalyst tunisia

Agence Synergy

Regionas: Tunisas

Pagrindiniai kontaktai: Ghazi Cheikhrouhou, Mariem Kastally, Raouf Baktache

www.catalystteambuilding.tn

Tunise įsikūrusi komandos formavimo ir renginių organizavimo įmonė „Agence Synergy“ turi išskirtinę teisę platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus visame Tunise.

2010 metais įkurta „Agence Synergy“ siūlo profesionaliai įmonėms pritaikytas paslaugas: motyvuojančias išvykas, susitikimų, renginių bei komandos formavimo sprendimus verslo klientams Tunise ir už jo ribų. „Agence Synergy“ tapo žinoma dėl savo kompetencijos pasiekti konkrečius rezultatus įvairiose srityse, įskaitant renginių planavimą, kongresų organizavimą, motyvuojančias keliones, atlyginimo programas, produktų pristatymą ir susitikimų valdymą. „Agence Synergy“ užsitarnavo gerą vardą dėl patikimumo, kūrybiškumo ir savo sąžiningos veiklos. Tai jiems leido užsitarnauti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą, todėl dabar jie gali pasigirti neprilygstamu sugrįžtančių klientų skaičiumi.

Gerai apmokyta ir patyrusi „Agence Synergy“ komanda laikosi savo pagrindinės vizijos: „Būti geriausiais versle, būti tokiais, su kuriais smagu dirbti, ir būti vertingiausiais klientų sąjungininkais.Jie kaupia patirtį ir įžvalgas iš visų atvykstamojo turizmo sektorių. Tai jiems leidžia savo klientams teikti darnią paslaugą nuo pardavimo momento iki paslaugų organizavimo ir jų suteikimo savo klientams. Jie sukuria išskirtinę patirtį, kuri įkvepia jų klientus siekti pačių geriausių rezultatų.

„Agence Synergy“ pagrindinis tikslas yra padėti įmonėms suprasti, kad jų verslo sėkmė priklauso nuo jų darbuotojų, partnerių ir klientų įtraukimo bei įkvėpimo, taip didinant jų našumą. Tuo įsitikinę, jie pritaiko klientų poreikius atitinkantį komandos formavimo sprendimą, siekiant užtikrinti, kad kiekviena komandos formavimo veikla atneštų ilgalaikių pokyčių asmenims ir organizacijoms.

Ieškote komandos formavimo programos, norėdami suorganizuoti įdomų ir įsimintiną komandinį užsiėmimą savo komandai, kuriuo galėtumėte papildyti savo kitą konferenciją, renginį ar produkto pristatymą Tunise? O gal pasitelkdami komandos formavimo patirtį norite įkvėpti savo komandą, kad ji siektų konkrečių įmonės tikslų ir puoselėtų vertybes? „Agence Synergy“ komanda yra pasiruošusi su jumis dirbti, kad galėtų pasiūlyti jūsų darbuotojų, komandos ir įmonės poreikius geriausiai tenkinantį sprendimą.