„Catalyst“ Europoje

Geriausios Europos komandos formavimo ir renginių organizavimo įmonės bendradarbiauja, kad organizacijoms visoje Europoje nuosekliai padėtų pasiekti puikių rezultatų.

Agentūra ŪPAS

Regionas: Baltijos šalys

Kompetencija yra kur kas daugiau nei vienas asmuo. Tai - visa komanda.

Skaityti daugiau

Aha and Co

Regionas: Danija, Švedija

Įsikūrusi biure Kopenhagoje, Aha and Co turi licenciją teikti Danijoje komandos formavimo žaidimus ir konferencijos aktyvatorius iš Catalyst produktų portfelio.

Skaityti daugiau

Catalyst Bulgaria

Regionas: Bulgarija

Įsikūrusi Sofijos mieste bendrovė yra atsidavusi savo vykdomai veiklai – teikia geriausias komandos formavimo programas ir organizuoja korporatyvinius renginius visoje Bulgarijoje

Skaityti daugiau

Catalyst France

Regionas: Prancūzija

Įsikūrusi Paryžiuje, Catalyst France yra vienintelė licenzijuota bendrovė, galinti teikti Catalyst komandos formavimo veiklas ir konferencijų renginius Prancūzijoje. Igametė mūsų bendrovės istorija ir išskirtinė paslaugų teikimo kokybė leidžia pasiūlyti klientams pasitikėjimo vertas komandines veiklas ir patirtis.

Skaityti daugiau

Catalyst Portugal

Regionas: Portugalija

„Catalyst Portugalkomandos formavimo ir mokymų rinkoje dirba jau beveik 20 metų. Jie renginius organizuoja Lisabonoje, Porte, Bragoje, Algarvėje ir kitose vietovėse visoje Portugalijoje.

Skaityti daugiau

Catalyst Russia

Regionas: Rusija

Maskvoje įsikūrusi „Catalyst Russiayra aukščiausio lygio komandos formavimo ir mokymų įmonė Rusijoje.

Skaityti daugiau

Catalyst Switzerland

Regionas: Šveicarija

Verbier įsikūrusi „Catalyst Switzerland“ siūlo komandos formavimo programas, verslo žaidimus ir konferencijų „aktyvatorius“ Šveicarijoje.

Skaityti daugiau

Event Masters

Regionas: Belgija

Event Masters Belgium yra renginių organizavimo agentūra, turinti 20 metų patirtį, formuojant komandas.

Skaityti daugiau

ExProfesso

Regionas: Lenkija

Krokuvoje įsikūrusi „ExProfesso(DMC) turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Lenkijoje. Nuo 2003 m. „ExProfesso“ teikia komandos formavimo ir mokymų programų įmonių grupėms paslaugas. Jie daugiausiai dėmesio skiria patirtiniam mokymuisi, siekiant užtikrinti ilgalaikes permainas organizacijose.

Skaityti daugiau

Extraordinary Slovakia

Regionas: Slovakia

Bratislava based brand activation company Extraordinary are the exclusive licensee of Catalyst Global Team building products in Slovakia.

Skaityti daugiau

Grata DMC

Regionas: Gruzija

Grata DMC yra pirmaujanti kelionių valdymo bendrovė Gruzijos regione. Turime įsteigę biurus Gruzijoje, Azerbaidžane ir Lenkijoje. Grata DMC savo daugiametę patirtį pritaiko organizuodama tarptautinius ir vietinius korporatyvinius bei privačius renginius. Bendrovė garsėja išskirtiniu klientų aptarnavimu. Ji siūlo Catalyst Global komandos formavimo produktus.

Skaityti daugiau

Maxin Prague

Regionas: Čekijos Respublika

Catalyst produktai galimi visoje Čekijos Respublikoje.

Skaityti daugiau

Orangeworks

Regionas: Airijos Respublika, Jungtinė Karalystė

„Orangeworks“ yra Airijos pirmaujanti komandos formavimo įmonė, teikianti „Catalyst“ komandos formavimo produktus, verslui skirtus žaidimus ir konferencijų „aktyvatorius“ visoje Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Skaityti daugiau

Outdoor Living Malta

Regionas: Malta

Outdoor Living turi išskirtines teises pardavinėti ir teikti Catalyst komandos formavimo produktus nuostabioje Vduržemio regiono širdyje esančioje Maltos salų valstybėje.

Skaityti daugiau

Seikkailu Oy

Regionas: Suomina

Tikra suomiška renginių bendrovė! Pavadinimas suomių kalba reiškia nuotykį. Seikkailu yra Suomijoje lyderiaujanti bendrovė, lauke rengianti komandos formavimo, nuotykių kupinas veiklas ir išskirtinius kolektyvinius renginius.

Skaityti daugiau

Spielgestalter

Regionas: Vokietija

2013 metų sausį Spielgestalter įkūrė Markusas Ruese ir René Wittekas. Spielgestalter yra žinomi kaip populiaraus patalpoms skirto komandos formavimo žaidimo Beat the Box – angl. autoriai bei planšetinių GPS renginių organizatoriai visoje Vokietijoje.

Skaityti daugiau

Team Challenge Company

Regionas: Škotija, Anglija, Velsas

Škotijoje įsikūrusi „Team Challenge Company“ yra apdovanojimą pelniusi komandos formavimo ir pramogų paslaugas verslams teikianti įmonė, kuri veikia visoje Jungtinėje Karalystėje.

Skaityti daugiau

Teambuilding Academija

Regionas: Slovėnija ir Austrija

Teambuilding Academija turi išskirtinę licenciją Austrijai ir Slovėnijai. Buvimas centrinėje Europoje leidžia patrauklia kaina siūlyti komandos formavimo renginius Vengrijoje, Kroatijoje ir Italijoje.

Skaityti daugiau

Universum

Regionas: Rumunija

Universum Events yra išskirtinis Catalyst Teambuilding partneris Rumunijoje. Mūsų strateginė geografinė padėtis leidžia organizuoti komandos formavimo veiklas Moldavijoje ir Serbijoje.

Skaityti daugiau

VISIBLE – Visionary Business Learning

Regionas: Graikija

VISIBLE – „Visionary Business Learning “ turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Graikijoje.

Skaityti daugiau

Catalyst Team Building tinklas