„Catalyst“ Azijos regione

Vienija bendras tikslas: atnešti pokyčių asmenims ir organizacijoms visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, pasinaudojant „Catalyst“ mokymų ir komandos formavimo programomis.

Asia Ability

Regionas: Singapūras, Malaizija, Tailandas ir Vietnamas

Asia Ability yra viena iš dviejų partnerių, oficialiai licencijuotų teikti Catalyst komandos formavimo programas pietryčių Azijos regione. Bendrovė reguliariai organizuoja ir veda kūrybinius komandos formavimo renginius Malaizijoje, Singapūre, Tailande, Filipinuose, Indonezijoje ir Vietname.

Skaityti daugiau

BeChallenged

Regionas: Australija

Turėdama licenciją Australijai, BeChallenged siūlo Catalyst komandos formavimo veiklas Sidnėjuje, Melburne, Perte, Brisbene ir kituose šalies miestuose.

Skaityti daugiau

Counselage

Regionas: Nepalas

2012 m. įkurta „Counselage“ yra pirmaujanti Nepalo mokymų įmonė , turinti licenciją platinti „Catalyst“ produktus Nepale.

Skaityti daugiau

d'frens

Regionas: Indija

D’frens Consulting turi išskirtines Catalyst atstovavimo Indijoje teises. Įkūrusi biurus Bangalore, Mumbajuje, Delyje ir Goa bendrovė siūlo daugybę novatoriškų komandos formavimo renginių visoje šalyje ir jau yra pripažinta lyderė šioje besiformuojančioje ir dinamiškoje rinkoje.

Skaityti daugiau

Global Air

Regionas: Kazachstanas

„Catalystkomandos formavimo produktus Kazachstane parduoda ir platina „Global Airįmonė, kuriai priklauso biurų tinklas visame Kazachstane.

Skaityti daugiau

KITA

Regionas: Indonezija

„Catalyst“ komandos formavimo produktus visoje Indonezijoje parduoda ir platina KITA, pirmaujanti komandos formavimo ir mokymų įmonė, įsikūrusi Džakartoje, Indonezijoje.

Skaityti daugiau

Rubik Asia

Regionas: Vietnamas

„Rubik Asia“ turi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Vietname.

Skaityti daugiau

Team Building Asia

Regionas: Honkongas, Makao, Šanchajus

Įsikūrusi Honkonge, Makao, Singapūre ir Šanchajuje, Team Buliding Asia yra viena iš dviejų bendrovių, licenzijuotų teikti ir pardavinėti Catalyst komandos formavimo sprendimus pietryčių Azijoje. Mūsų būstinė yra Hongkonge, kuri taip pat aptarnauja Kauluną, Makao ir kitas vietas Azijoje. Hongkongas yra fantastiška vieta kitai jūsų konferencijai, galinti pasiūlyti daugybę puikių vietų komandos formavimo veikloms ir korporatyvinių mokymų programoms. Mes galime pasiūlyti komandos formavimo žaidimus ar renginių ledlaužius jūsų konferencijos vietoje arba jūs galite pasinaudoti laukui skirtomis veiklomis ir patyrinėti, ką jums gali pasiūlyti Honkongas. Pastarasis garsėja kaip vieta, kurioje „Rytai susitinka su Vakarais. Kiniškos šaknys ir britiška įtaka čia yra persipynusios ir pavertusios šią vietą unikalia. Pažangi, moderni ir multikultūrinė visuomenė čia puikiai dera su tradicinėmis Kinijos vertybėmis.

Skaityti daugiau

Team Up Events

Regionas: Naujoji Zelandija

Team Up Events bendrovė vadovaujasi moto – „Mesti iššūkį, įkvėpti ir pasiektiir tiekia platų spektrą korporatyvinių ir bendruomeninių renginių paslaugų visoje Naujoje Zelandijoje.

Skaityti daugiau

Work Happiness Japan

Regionas: Japonija

Work Happiness Japan yra korporatyvinio komandos formavimo, organizacijos reformavimo, konsultavimo, lyderystės valdymo mokymų, naujų darbuotojų apmokymų seminarų bei komandos formavimo konferencijų ir renginių specialistai.

Skaityti daugiau

Catalyst Team Building tinklas