„Catalyst“ Amerikos regione

Bendradarbiavimas ir dalijimasis geriausia praktika, siekiant užtikrinti, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai atneštų pokyčių organizacijoms visame Amerikos regione.

Antawaya Group

Regionas: Čilė

Catalyst Global team building products are sold and distributed in Chile under exclusive licence by Antawaya Group the leading training and team building company in Chile.

Skaityti daugiau

Catalyst Mexico

Regionas: Meksika

Catalyst Mexico yra įsikūrusi Monterėjaus mieste ir nuosekliai dirba teikdama geriausias komandos formavimo veiklas ir korporatyvinius renginius Meksikoje.

Skaityti daugiau

Conquistar

Regionas: Brazilija

Conquistar yra patyrusi ir patikima komandos formavimo bendrovė, turinti ekskliuzyvines teises atstovauti Catalyst Brazilijoje. Nuo 1999 metų Conquistar apmokė apie 40000 žmonių iš įvairių sričių – finansų, logistikos, automobilių, pramonės ir farmacijos. Daugelis mūsų veiklų buvo skirtos didelėms korporacijoms – tiek vietinėms, tiek iš užsienio. Renginių programos vykdomos anglų, ispanų ir vokiečių kalbomis.

Skaityti daugiau

D&I Business Support Services (D&I)

Regionas: Nyderlandų Karibai

D&I Business Support Services (D&I) yra Catalyst Teambuilding partneris Nyderlandų Karibuose. Įsikūrusi centrinėje būstinėje ir ekonomiškai efektyvi bendrovė siūlo komandos formavimo veiklas visam Karibų regionui.

Skaityti daugiau

Emely Tours

Regionas: Dominikos Respublika

„Emely Tours“ - tai 40 metų senumo šeimos verslas, kuris stengiasi teikti geriausias komandos formavimo programas ir verslo renginius Dominikos Respublikoje.

Skaityti daugiau

Eventology

Regionas: Kanada

Eventology yra išskirtinė Catalyst Teambuilding partnerė Kanadoje. Esame įsikūrę būstinėje, esančioje Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, teikiame kūrybingas, motyvuojančias ir edukacines komandos formavimo patirtis visoje Kanadoje. Mes siūlome tai, ko Kanadoje dar niekas nėra siūlęs. Pavyzdžiui, žaidimas GoTeam – greito tempo, aukštosiomis technologijomis paremtas nuotykis, kuriame naudojami išmanieji telefonai ir planšetės. Jį galima žaisti tiek gamtoje, tiek mieste.

Skaityti daugiau

Kadoma Outdoors

Regionas: Kolumbija

Kadoma Outdoors įsikūrusi centriniame biure Bogotoje, siūlo geriausias komandos formavimo programas ir organizuoja korporatyvinius renginius visoje Kolumbijoje.

Skaityti daugiau

Play with a Purpose

Regionas: JAV

Catalyst komandos formavimo programas JAV kuria ir įgyvendina mūsų partneriai Play with a Purpose.

Skaityti daugiau

PREMIO Team building

Regionas: Kosta Rika ir Panama

„PREMIO Team buildingturi išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst Globalkomandos formavimo produktus Kosta Rikoje ir Panamoje.

Skaityti daugiau

TeamBonding

Regionas: JAV

„Catalyst“ komandos formavimo programas JAV parduoda ir platina „TeamBonding“, JAV pirmaujanti komandos formavimo įmonė.

Skaityti daugiau

Catalyst Team Building tinklas