Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst“ Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose

Bendradarbiaujame, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktus galėtume pasiūlyti klientams visoje Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Agence Synergy

Regionas: Tunisas

Tunise įsikūrusi komandos formavimo ir renginių organizavimo įmonė „Agence Synergy“ turi išskirtinę teisę platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus visame Tunise.

Skaityti daugiau

biz-events

Regionas: Vidurio Rytai, tarp jų Dubajus, Abu Dabis, visi JAE, Kataras, Egiptas, Saudo Arabija, Omanas ir Kuveitas

Biz-events yra Vidurio Rytuose lyderiaujanti komandos formavimo bendrovė, siūlanti platų sprendimų spektrą, galintį patenkinti bet kokios komandos poreikius. Bendrovė yra atidariusi ofisus Jungtiniuose Arabų Emyratuose (Dubajuje), Abu Dabyje, Katare ir Egipte. Biz-group yra apdovanojimus pelniusi veiklos konsulatvimo bendrovė, įsikūrusi Dubajuje. Nuo pat 2004 metų mes padedame bendrovėms gerinti komandinį darbą. Ilgametė kompetencija savo srityje, apdovanojimus pelniusi bendrovės kultūra, platus komandos formavimo veiklų spektras ir „viskas yra įmanomapožiūris suteikia mums unikalią galimybę teigiamai paveikti bet kokios komandos sugebėjimus.

Skaityti daugiau

Challenge Group

Regionas: Izraelis

Challenge Group yra visapusiška komandos formavimo ir mokymų bendrovė. Įsikūrusi centrinėje būstinėje Tel Avive, Challenge Group teikia smagias ir motyvuojančias komandos formavimo veiklas visame Izraelyje.

Skaityti daugiau

Dream Team Catalyst

Regionas: Afrika

Įsikūrusi ofisuose Joburge, Keiptaune, Kvazulu Natalyje ir Rytiniame Kape, Dream Team Catalyst yra oficiali Catalyst veiklų tiekėja visame Afrikos žemyne.

Skaityti daugiau

Mare Motivasyon

Regionas: Turkija

Catalyst programas Turkijoje išskirtinai turi teisę teikti tik Mare Motivasyon bendrovė. Įsikūrę būstinėje Stambule, mes aptarnaujame abi Bosforo sąsiaurio puses, Antaliją ir visą likusią Turkiją, siūlome aukštos kokybės komandos formavimo programas.

Skaityti daugiau

Stawi Advisory

Regionas: Kenya

„Stawi Advisory“ yra išskirtinė „Catalyst“ komandos formavimo programų ir patirtinių verslo žaidimų partnerė Kenijoje

Skaityti daugiau

Catalyst Team Building tinklas