Naujausios komandos formavimo veiklos

Mūsų naujausios įtraukiančios komandos formavimo veiklos, sukurtos remiantis inovatyviomis žaidimų dizaino idėjomis. Programoms keliami tikslai: sukurti tinkamą dalyvių įtraukimo dinamiką, daryti įtaką elgsenai, valdyti progresą žadimo metu, teigiamai paveikti jūsų komandos kultūrą ir sukurti terpę pasiekti ilgalaikius rezultatus.
 • „Quickfire: Soccer“

  Energingas, planšete valdomas strateginis žaidimas, kuris pasižymi smagiomis ir įtraukiančiomis komandinėmis užduotimis futbolo tematika.

 • Creative Team Building and Team Challenges
  Blockbusters Logo

  Blockbusters

  Jūsų įmonėje vyksta kažkas įspūdingo. Tai bus kažkas labai įdomaus. Laikas sukurti triukšmingą reklamą ir apie tai pranešti visam pasauliui!

 • Team Building Understanding Work Styles
  Knowing Me Knowing You Work Styles

  Knowing Me Knowing You - Work Styles

  Savo ir kitų darbo stiliaus suvokimas ir pripažinimas, siekiant sukurti kartu efektyviai dirbančią komandą.

 • Shake It! air dj team building
  Shake It! Air DJ Logo

  Shake It! Air DJ

  Kas nesvajojo groti grupėje? Tačiau reikia labai ilgai praktikuotis, todėl tai daugeliui žmonių tiesiog nepasiekiama. O ką, jeigu mes pakeistume šią paradigmą ir šį jaudinantį potyrį vos per kelias minutes padarytume prieinamą kiekvienam?

 • Escape the Mob

  Pabėgimo kambarių karštinė sukelia tikrą azartą. Naudodamiesi įrankių komplektu ir „Go Team“ programėle dalyviai turi atsekti savo veiksmus ir surinkti įrodymus, kad galėtų susikurti alibi, surasti pavogtus deimantus ir atsikratyti vagių gaujos etiketės.

 • innovative team building ideas
  Global Innovation Game Logo PNG

  Pasaulinis inovacijų žaidimas

  Mes tikime, kad kiekvienas gali būti novatoriumi! Susibūrę į komandą sukurkite naujų genialų idėjų kūrybiškoje aplinkoje – kurkite ir investuokite!

 • Haka Action Corporate teambuilding energiser
  Haka Action Logo

  Haka Action

  Švento maorių šokio galia besiremianti „Haka Action“ yra energinga ir intensyvi komandos formavimo veikla.

 • Hands On Canvas Creative Team Challenges Design Games
  Hands on Canvas Logo

  Hands on Canvas

  „Hands on Canvas“ yra tikrai paveikus „ledlaužis“, padedantis susipažinti vieniems su kitais. Jis tikrai sulaužys socialinius barjerus ir paskatins pozityvią mąstyseną.

 • Thai Traders Team Building Activities for the Office
  Thai Traders Logo

  Tailando prekybininkai

  „Tailando prekybininkai“ yra labai energingas žaidimas, kuriame reikia rinkti informaciją, derėtis ir ugdyti pasitikėjimą.