Shake It! air dj team building

Shake It! Air DJ Kolektyvinis muzikinis vaizdo žaidimas

Apžvalga

 • 15 min. - 30 min.
 • Viduje
 • Bendradarbiaujantis
 • Mažiausiai: 8
 • Daugiausiai : Neribota

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Kas nesvajojo groti grupėje? Tačiau reikia labai ilgai praktikuotis, todėl tai daugeliui žmonių tiesiog nepasiekiama. O ką, jeigu mes pakeistume šią paradigmą ir šį jaudinantį potyrį vos per kelias minutes padarytume prieinamą kiekvienam?
Shake It! Air DJ Logo

Programos turinys

„Shake It! Air DJ“ yra naujausias muzikinis kūrinys, kuris naudoja populiariąją žiniatinkliu pagrįstą technologiją – „Shake It!“, kad jūsų komanda įsisuktų į kolektyvinį miesto šokių muzikos stilių ir pasimėgautų „Daft Punk“ muzika.

„Shake It!“ yra didžiulis, judesiais valdomas muzikinis vaizdo žaidimas, kuris naudoja už kontroliavimą atsakingus dalyvių išmaniuosius telefonus. Kiekvienas dalyvis yra atsakingas už teisingo garso tinkamu tempu grojimą, savo komandos taškų skaičiavimą realiu laiku, taip pat už komandinį muzikos kūrimą. Įsivaizduokite milžinišką „Guitar Hero“, kur kiekvienas pultelis kuria atskirą garsą: gitaros, raktų, styginių ir pučiamųjų instrumentų garsus. Grojamos atskiros dalys, kurios harmoningai (arba ne) dera viena su kita.

Didžiuliame ekrane dalyviai stebi mūsų specialią judančių balų sąsają, kur spalvų sistema jiems nurodo, kada ir ką groti. Momentinis grįžtamasis ryšys perduodamas kiekvienam žaidėjui garso forma (taip skambėtų ir realus instrumentas), o kiekvienai komandai - besikeičiančių balų ir premijų forma.

Dešimties metų tarptautinė patirtis muzikiniame komandos formavime leido mums sukurti šią judesiais paremtą ir visiškai suderintą internetinę programėlę, galinčią atkurti bet kokį reikalingą garsą. Iš mūsų dainų katalogo galite pasirinkti jūsų renginiui labiausiai tinkančią dainą. Galite pasirinkti kelias dainas ir jas panaudoti savo konferencijoje kaip aktyvatorius.  

„Shake It!“ gali veikti keliose skirtingose vietose vienu metu. Muzika gros ir taškai bus renkami realiuoju laiku, o visa tai matys įvairiose vietovėse esantys susižavėję dalyviai. Neprireiks jokių multipleksų ar programuotojų paslaugų, nes mūsų sąsajai veikti pakanka interneto. Programėlė veiks bet kokiame prie interneto prijungtame kompiuteryje ar telefone.

Mokymosi rezultatai

Jūsų grupė įgyvendina tai, kas, atrodo, neįmanoma. Jie kartu atlieka muzikos kūrinį, nors neturi jokios muzikinės patirties. Instinktyvi ir patraukli sąsaja reikalauja, kad kiekvienas dalyvis atliktų braukimo per stygas judesį, apjungiant tuo pačiu metu kiekvienos komandos atliekamus judesius.

Nors „Shake It!“ yra aktyvatorius, jis taip pat dalyvius moko teisingai įvertinti savo gebėjimus pasirenkant tinkamą grojamų natų kiekį. Tai leidžia jiems įgyvendinti, atrodytų, neįmanomą užduotį, neprisiimant per sudėtingų iššūkių, kurių jie nepajėgtų įgyvendinti. Tai taip pat jiems leidžia realizuoti savo sugebėjimus ir nesusivaržius peržengti savo individualias ribas.

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Apžvalga

Esminė nauda

 • Pagyvina konferenciją
 • Prekės ženklo analizė
 • gera nuotaika ir motyvacija
 • Komandos įsitraukimas
 • Komandos vieningumas

Siųsti užklausą

Laukai su * yra privalomi