Conference Energiser Body Rap

Kūno Repas Energizuojančios ir smagios ritmo pratybos

Apžvalga

  • 10 min. - 30 min.
  • Viduje ir lauke
  • Bendradarbiaujantis
  • Mažiausiai: 30
  • Daugiausiai : Neribota

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Smagi, įkvepianti ir žadinanti pramoga su guminėmis pirštinėmis
Body Rap Logo

Programos turinys

Kiekvienoje konferencijoje ateina tokia akimirka, kai dalyviams prireikia iš naujo susitelkti ir išsijudinti. To gali prireikti ryte po audringo vakaro arba atėjustingiam metui po pietų, kai žmonių pilvai yra pilni maisto, o protai klaidžioja nežinia kur.

Greitas, išdykėliškas ir neįtikėtinai veiksmingas Kūno repas yra kaip tik tai, ko reikia tokioje situacijoje. Šis ekscentriškas aktyvatorius užtikrintai išjudins net ir pačią vangiausią publiką bei įpūs gyvybės ir energijos į jūsų susirinkimą tada, kai to labiausiai reikia. Smagi ir išdykėliška Kūno repo ritmiška veikla yra muzikinė, bet ne tiesiogine to žodžio prasme. Energija žmonėse ims busti tada, kai mūsų charizmatiškas ir truputį kvaištelėjęs dirigentas „apšildys“ dalyvius panaudodamas kūno garsų pratimus. O tada jis paprašys dalyvių apsimauti pirštines. Ryškiaspalvių guminių pirštinių poros bus pritvirtintos prie kiekvienos kėdės apačios, tad veikloje galės dalyvauti visi renginio dalyviai. Apsimovę pirštines, komandos nariai pradės trepsėti, pliaukšėti ir naudoti savo balsus. Taip jie visi kartu sukurs spalvingą, be galo juokingą ir vaizdingą muzikinį spektaklį. Dalyvaudami šioje vaizdų ir garsų puotoje, Kūno repo dalyviai, atlikdami šią veiklą, gardžiai juoksis į valias.

Mokymosi rezultatai

Kūno repo aktyvatorių galima užtikrintai priskirti „tai yra beprotiška, bet veiksminga“ veiklų kategorijai. Jame naudojama humoro, ritmo ir bendros patirties galia išjudins ir apjungs komandą, ir ji vėl bus pasiruošusi susitelkti į jūsų konferencijos pranešimus.

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Apžvalga

Esminė nauda

Siųsti užklausą

Laukai su * yra privalomi