Head to Toe Energisers Activities

Head to Toe Žvalus biuras

Apžvalga

  • 10 min. - 40 min.
  • Viduje ir lauke
  • Bendradarbiaujantis
  • Mažiausiai: 8
  • Daugiausiai : Neribota

Peržiūrėti nuotraukas

Praskaidrinkite mintis ir atpalaiduokite savo kūną tam, kad taptumėte žvalesni ir darbingesni
Head to Toe Logo

Programos turinys

Žvalus biuras yra saugus, neįpareigojantis žvalumo suteikiantis fizinių pratimų kompleksas, padedantis palaikyti gerą kūno ir proto veiklą darbo dienos metu.

Akivaizdu, kad investavimas į darbuotojų sveikatą bei gerovę teikia teigiamų rezultatų. Darydami trumpas pertraukėles darbo metu ir periodiškai nukreipdami dėmesį į kvėpavimą bei kūno tempimą, laikui bėgant darbuotojai tampa sąmoningesni streso bei laiko valdymo atžvilgiu. Tai, suprantama, sudaro puikias sąlygas produktyvumui bei susikaupimui didinti.

Unikalus, paprastas ir efektyvus Žvalaus biuro pratimų kompleksas sukurtas patyrusių sveikatingumo srities profesionalų, yra lengvai suprantamas bei atliekamas pačioje įvairiausioje aplinkoje.

Žvalus biuras gali būti siūlomas kaip efektyvi energizuojanti bei ūpą skatinanti priemonė konferencijų bei panašių verslo sambūrių metu kaip vientisas kompleksas, arba išskaidytas trumpomis dalimis taip, kad būtų galima trumpam atitraukti dalyvių dėmesį nuo pagrindinės temos ir suteikti žvalumo.

Jūsų komandai bus paaiškinti Žvalaus biuro tikslai ir suteiktos žinios kaip teisingai atlikti pratimus, pavaizduotus skleistuke. Šis aukštos kokybės iliustruotas leidinukas taps viena įdomiausių bei efektyviausių dalomųjų medžiagų bet kokios konferencijos dalyviui!

Mokymosi rezultatai

Investavimas į darbuotojų sveikatą ir gerovę turi įrodytą grąžą. Kai darbuotojai periodiškai dėmesį sutelkia į kvėpavimą ir fizinius pratimus kūnui, jie geriau sugeba valdyti savo laiką ir susidoroti su stresu. Tai didina produktyvumą ir padeda išlaikyti personalą, bei sumažinti pravaikštų skaičių. „Head to Toe“ yra neformalus ir nepavojingas aktyvatorius, kuris moko dalyvius, kaip išlaikyti gerą sveikatą ir sąmoningumą darbo dienos metu. Unikalių pratimų kompleksą sukūrė patyrę ir gerbiami sveikatingumo srities profesionalai.

Peržiūrėti nuotraukas

Apžvalga

Esminė nauda

  • Socialinė atsakomybė
  • Pagyvina konferenciją
  • gera nuotaika ir motyvacija
  • Pokyčių valdymas

Siųsti užklausą

Laukai su * yra privalomi