Whisky Wisdom Team Building Fun Activity

Viskio išmintis Atspėkite viskio rūšį

Apžvalga

 • 30 min. - 1 val.
 • Viduje
 • Konkurencinis
 • Mažiausiai: 8
 • Daugiausiai : Neribota

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Stimuliuojantis įvadas į išmintingą viskio pasaulį ir dedukciniai debatai prieš vakarienę
Whisky Wisdom Logo

Programos turinys

Kaip kadaise sakė garsus rašytojas Markas Tvenas: „Per daug bet ko yra blogai, bet per daug gero viskio –  vargiai užtenka.“ Viskio išmintis siūlo pramogų kupiną vakarą, kurio metu malonioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje bus išmėginti jūsų dedukciniai gebėjimai.</p>  <p>Viskio išmintis idealiai tinka užbaigti jūsų konferenciją, nes derina komandos formavimą ir visada populiarų korporatyvinio vakaro gėrimą! Mėgaukitės stimuliuojančiais pokalbiais, lengva konkurencija ir keletu viskio taurelių.

Yra daug ir įvairaus skonio viskių, tiesą sakant jų, yra daugiau, negu bet kurios kitos rūšies distiliuotų spiritinių gėrimų. Kiekviena valstybė tradiciškai gamina savo viskio rūšį, bet netgi ta viena rūšis siūlo platų pasirinkimo spektrą. Pagal pasirinktą grūdų rūšį, distiliavimo metodą ir brandinimo statines keisis ir viskio skonis. Viskis yra nuotykis. Viskio išmintis kviečia mėgautis ir tyrinėti šio gėrimo įvairovę.

Po trumpos įžangos, komandos gaus taisykles kartu su augalų ekstraktų dėžutėmis. Šioje žaidimo vietoje dalyviai bus skatinami girtis ir juokauti, nes laimės ta grupė, kuri pirma teisingai identifikuos garsiausių viskio rūšių aromatų profilius!</p>  <p>Laikydami uodimo juostelę rankoje, turėsite identifikuoti kiekvieną mėginį iš savo dėžutės su augalų ekstraktais. Ši tariamai paprasta užduotis gali greitai virsti juokinga diskusija, kurioje komandos vienbalsiai sutars, kokiam viskiui atstovauja vienas ar kitas kvapas.

Koks  yra šio viskio pavadinimas?

Po ragavimo ir lapelių uostymo kombinacijos ateina laikas jums ir jūsų kolegoms, alkoholio žinovams, atlikti pirmus spėjimus. Sulyginkite atsakymus, apsitarkite komandos viduje ir lai daugumos balsavimo rezultatai nuves jus į finalą.

Išgerkime už nugalėtojus!

Įteikę galutinius atsakymus, galite toliau girtis ir smagiai šenkučiuotis, kol bus skaičiuojami rezultatai. Jūsų kolektyvinis darbas bus apdovanotas dar viena viskio taurele, kurią gurkšnodami galėsite apmąstyti naujai įgytas žinias. Ir atminkite, kaip sakė kitas garsus rašytojas George Bernard Shaw: „Viskis yra lyg skysta saulės šviesa.“

Mokymosi rezultatai

Įtraukite savo komandą į greitą pagrįstų sprendimų priėmimo procesą ir supažindinkite juos su įtikinamo kalbėjimo ir kūno kalbos vartojimo menu. Ši lengva ryšių plėtros veikla padės komandoms atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką, klausantis kitų nuomonių, diskutuojant ir svarstant apie kolektyvinį sprendimą. 

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Apžvalga

Esminė nauda

 • Organizacijos vidinės kultūros stiprinimas
 • Pagyvina konferenciją
 • gera nuotaika ir motyvacija
 • Bendradarbiavimas
 • Skatina kūrybiškumą
 • Komandos įsitraukimas
 • Komandos vieningumas

Siųsti užklausą

Laukai su * yra privalomi