Escape the Mob Interaktyvus ir įdomus pabėgimo žaidimas

Apžvalga

 • 1 val. - 2 val.
 • Viduje ir lauke
 • Konkurencinis ir bendradarbiaujantis
 • Mažiausiai: 12
 • Daugiausiai : Neribota

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Pabėgimo kambarių karštinė sukelia tikrą azartą. Naudodamiesi įrankių komplektu ir „Go Team“ programėle dalyviai turi atsekti savo veiksmus ir surinkti įrodymus, kad galėtų susikurti alibi, surasti pavogtus deimantus ir atsikratyti vagių gaujos etiketės.

Programos turinys

„Escape the Mob“ prasideda paslaptingu vaizdo įrašu, kuriame komandoms pranešama, jog jos yra apkaltintos tobula vagyste. Jos atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku. Komandos per ribotą laiką turi tiksliai atpasakoti savo istoriją ir nustatyti, kiek tiksliai laiko jos praleido kiekvienoje vietoje vagystės naktį. Jei komandos sugebės išsiaiškinti, kas pavogė deimantus, tikrai bus panaikinti visi joms mesti kaltinimai.

Kiekviena komanda turi po įrankių krepšį, kuris joms padės ieškant vagystės kaltininkų. Tada prasideda įnirtingos lenktynės tarp komandų, siekiant išsiaiškinti paslaptį ir atsikratyti vagių gaujos etiketės. „Go Team“ programėlė juos atveda į kontrolės punktus. Ten jos turi išspręsti su nuotraukomis ir vaizdo įrašais susijusius paslaptingus klausimus ir mįsles. Tai komandoms suteiks užuominų priimant galutinį sprendimą. Iššūkiai gali būti grindžiami naujausiomis pabėgimo kambarių stiliaus užduotimis, įskaitant šifruotes, besikeičiančių simbolių dėliones, daiktų ieškojimą nuotraukose, mįsles, modelio atpažinimą, keistus kvapus, paslaptingus garsus ir dar daugiau!

Komandos gauna taškų už teisingus atsakymus ir išnarplioja su laiku bei vietovėmis susijusias užuominas. Užuominos atsiranda jų užrašų knygutėse, kad būtų galima nustatyti jų buvimo vietą vagystės naktį. Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda. Tačiau šventė yra bendra, nes komandos galiausiai turi bendradarbiauti tarpusavyje, jei nori atgauti savo gerą vardą.

Mokymosi rezultatai

Pabėgimo kambariai, kuriuos labai mėgsta įvairi publika, pasiūlė visiškai naują būdą, kaip išeiti iš savo komforto zonos ir pasinerti į naujus bei jaudinančius iššūkius. Visa tai „Escape the Mob“ pateikia lanksčiu formatu. Tai reiškia, kad užduotis galima pritaikyti pagal kliento individualius poreikius, bet tuo pačiu metu išlaikyti įdomią temą. „Escape the Mob“ priverčia dalyvius galvoti netradiciškai, kad šie išsiaiškintų užuominas, bendrautų vieni su kitais ir galiausiai atskleistų paslaptį.

„Escape the Mob“ yra specialiai sukurtas siekiant užtikrinti, kad kiekvienas dalyvautų paslaptinguose galvosūkiuose, foto ir vaizdo iššūkiuose, garsų ir kvapų iššūkiuose, kūrybiškuose ir novatoriškuose iššūkiuose, dainose, šokiuose, humoristinių eilėraščių kūrime ir t.t. Šis realus realaus laiko pajautimas šios komandos formavimo programos dalyviams sudaro sąlygas tiesiogiai veikti naujoje ir nepažįstamoje situacijoje, kur gali pasitaikyti nenumatytų aplinkybių ir pasekmių. Kiekviena užuomina juos priartina prie jų galutinio tikslo, tačiau žaidimas tęsiasi, o jiems lieka vis mažiau laiko. Išryškėja individualios stipriosios pusės, o dalyviai mokosi ramiai reaguoti ir ramiai mąstyti tvyrant įtampai.

Peržiūrėti nuotraukas

Peržiūrėti video

Apžvalga

Esminė nauda

 • Tarpusavio komunikacijos stiprinimas
 • Pagyvina konferenciją
 • gera nuotaika ir motyvacija
 • Pokyčių valdymas
 • Bendradarbiavimas
 • Projektų valdymas
 • Skatina kūrybiškumą
 • Strateginė komunikacija

Siųsti užklausą

Laukai su * yra privalomi