Mokymai Header Image

Apie Catalyst programų išskirtinimą patys už save kalba mokymosi rezultatai.

Kodėl Catalyst?

Catalyst mokymų programos turi tam tikras savo nuostatas. Mes sąmoningai nesiekiame palengvinti dalyvių darbo tokių mokymų metu, o tiesiog leidžiame sukurti gana tikroviškus verslo ir darbo aplinkos scenarijus, kurių sėkmė ar nesėkmė priklausys nuo to, kaip gerai žmonės pasirodys ne kaip individai, o kaip komanda. Dažnai, siekiant bendro tikslo, iškyla poreikis bendradarbiauti su kitais. Būna ir tokių atvejų, kad sėkmingiausių komandų gebėjimai, pademonstruoti konkurencinėje veikloje tampa sektinu pavyzdžiu kitoms komandoms. Taip žmonės vieni su kitais pasidalina geriausiomis praktikomis ir išauga jų produktyvumas.

Komandos formavimas... Tik nuvalkiota sąvoka?

Į komandos formavimo renginius dažnai žiūrima su tam tikru įtarumu, manant, kad tai yra dar viena eilinė pramoga. Mes tai matome ir todėl kuriame intelektualias, labai įtraukiančias veiklas, kuriose dalyviai mokosi, turiningai leidžia laiką ir tiesiog jaučiasi saugiai. Tikime, kad 3 val. trukmės intensyvi verslo simuliacija ar komandos formavimo programa gali atstoti visos dienos mokymus.

Esmė

Beveik 30 metų stebime komandos formavimo renginių rinką ir esame aktyvūs jos dalyviai bei nuomonės formuotojai. Tad žinome, kas sutelkia gerą komandą ir kas motyvuoja žmones efektyviai veiklai. Taip pat žinome, kodėl vieniems sekasi ten, kur kitiems nepavyksta pasiekti trokštamo rezultato. Mes norime pasidalinti šia patirtimi su jumis ir kelti Jūsų komandos darbo našumą. 

Nuolatinis bendradarbiavimas su daugybe įmonių visame pasaulyje atspindi mūsų bei mūsų klientų sėkmę. Jeigu siekiate gauti savo investicijų grąžą – bendradarbiaukime.

Nauda Jums

  • Ugdysite bendradarbiavimo dvasią ir didinsite darbuotojų įsitraukimą
  • Pamatysite, kad skirtingi vaidmenys ir darbo stiliai yra būtini sėkmingai komandai sukurti
  • Suvoksite laiko valdymo svarbą ir realistiškų tikslų nustatymą bei jų pasiekimą
  • Turėsite galimybę labiau atskleisti savo įmonės vertybes
  • Įvaldysite daugybę komunikacijos stilių maksimaliems rezultatams gauti
  • Pamatykisite, kaip aukšti lūkesčiai gali daryti įtaką rezultatams
  • Suteiksite savo žmonėms saugią ir palaikančią mokymosi aplinką
  • Simuliacinėje aplinkoje galėsite nagrinėti Jums aktualias sritis: kliento ir tiekėjo santykiai, derybiniai įgūdžiai, lyderystė, tarpusavio komunikacija, įmonių socialinė atsakomybė ir kitas.