2014 m. gegužė 28 d.

„Traders“ viešbutyje, įsikūrusiame Džohor Baru mieste esančiame Puteri uoste, vyko IFM 100 lyderių konferencija. Siekiant konferencijoje užtikrinti vieningumą ir vizualųjį identitetą, 120 „Jones Lang Lasalle“ lyderių dalyvavo bendradarbiavimu paremtoje komandos formavimo veikloje – „Didysis paveikslas“, kurią įgyvendinti padėjo „Catalyst Global“ partnerė Malaizijoje – „Asia Ability“.

Siekiant, kad po pietų greičiau pajudėtų reikalai, pirmąją IFM lyderių konferencijos dieną „Catalyst Global“ partnerė Malaizijoje, „Asia Ability, 120 lyderių iš „Jones Lang Lasalle“ įmonės supažindino su komandos formavimo programos „Didysis paveikslas“ įgyvendinimu, tikslais ir taisyklėmis.

Grupė buvo suskirstyta į 6 komandas. Komandos, kurioms buvo išdalintos drobės ir spalvojimo gidai, apsivilko savo kombinezonus ir pasiruošė atlikti tapybos užduotį. Prieš pradėdamos tapyti, komandos lenktyniavo tarpusavyje, kurios pirmos apsirengs kombinezonus, ir dalyvavo kitose viktorinose, kad laimėtų teptukų, dažų ir stiklainių, reikalingų užduočiai įvykdyti. Jie greitai suprato, jog privalo bendradarbiauti su šalia esančiomis komandomis, siekiant iš atskirų drobių sukurti darnų galutinį didelį paveikslą. Jie greitai suprato bendradarbiavimo su kitomis grupėmis naudą, tad netrukus patalpa, kurioje vyko ši programa, prisipildė judesio ir energijos, nes dalyviai ėmė ieškoti skirtingų spalvų ir derinti savo drobes su kitų grupių drobėmis. 

Kol dalyviai mėgavosi trumpa pertraukėle, pagalbininkai, Asia Ability, atskiroje patalpoje paslapčia sujungė visas drobes ir paveikslą paruošė galutiniam atidengimui. Nekantraudami susirinko dalyviai, nes norėjo pamatyti savo sunkaus darbo rezultatus. Visiems kartu suskaičiavus iki trijų, buvo atidengtas „Didysis paveikslas“, kurio atidengimą lydėjo plojimai ir susižavėjimo kupini aiktelėjimai. 36 drobės buvo sujungtos kartu, siekiant sukurti vientisą didžiulį paveikslą. Dalyviai galėjo matyti, kaip jų išpieštos drobės prisidėjo prie „Didžiojo paveikslo. Pasibaigus oficialiai programai, dalyviai ir toliau lūkuriavo prie „Didžiojo paveikslo“, kuris atspindėjo renginį ir buvo jų bendrų pastangų sėkmės įrodymas.

Dalyvaudami programoje „Didysis paveikslas“, dalyviai suvokia koordinavimo ir komunikacijos svarbą ne tik savo komandoje, bet ir visuose skyriuose bei grupėse. Ši programa taip pat parodo, jog svarbu ne tik gerai atlikti savo vaidmenį, bet ir užtikrinti nuoseklumą ir suderinamumą su kitomis grupėmis, kurios turi lygiai tą patį tikslą.