Skaitykite, kaip Catalyst Teambuilding klientai atsiliepė apie organizuotus renginius.

Galiu pasakyti - DIENA BUVO NUOSTABI! Dėkojame Jums ir Jūsų komandai už dar vieną mūsų lūkesčius pranokusią patirtį.

Virgin Atlantic Airways

Dar kartą dėkojame už tokią nuostabią išvyką praėjusią savaitę. Išgirdome puikius dalyvių, kuriems labai patiko renginys, atsiliepimus ir jie mano, jog tai buvo įspūdingas programos užbaigimas. Nekantriai lauksime naujų renginių ateityje!

Google

Peak Performance was the highlight of Artisan Recruitments annual conference and strategy planning day. We wanted an activity that would give a sense of competition, an opportunity for fast thinking, resilience, team work and provide our team with a bit of entertainment along the way. Our team were really engaged in the activity and had a great time with the challenges that were also part of the Peak Performance game. The results lasted back at work with team members taking the skills they learned back to the office and we are still hearing people talk about making flags, building tents and figuring out the rope harnesses. As the People and Culture Manager I highly recommend Peak Performance by Be Challenged.

Skye London Artisan Recruitments

We have been working with Catalyst Romania - UNIVERSUM since 2006 on employer branding projects, incentive and corporate events, internal animation and team-building activities that involved all company employees from middle to top management, from staff to supervisors. I can confirm that they were extremely dedicated to our projects and their contribution was highly appreciated and I must emphasize on their drive and enthusiasm, attention to detail, initiative, energy level, imagination, flexibility. Besides being a joy to work with, UNIVERSUM was able to present creative ideas and had successfully developed and implements them during our event. Catalyst was a resourceful, creative, and solution-oriented agency that was frequently able to come up with new and innovative approaches to the assigned project. We highly recommend UNIVERSUM as a supplier; they are not only a true business partner who invariably understands exactly what a project is all about from the outset, but also how to get it done quickly and effectively. DANONE Romania will continue to work together with UNIVERSUM and we are recommending them for their professionalism and creativity both in developing and implementing corporate projects.

Luiza Toma Danone Romania

Ši veikla buvo įkvepianti ir sustiprino komandų bendradarbiavimą. Jūsų pagalba suteikė renginiui „Spąstai žiurkėms“ įdomesnės ir smagesnės patirties, kurią puikiai įvertino visi jo dalyviai.

Jade Lo WWF - Hong Kong

„Torque“ komanda patiko visiems mūsų darbuotojams ir ji tapo neatsiejama mūsų komandos plėtros dalimi. Tikiuosi, netrukus organizuosime dar vieną renginį kartu!

Wataniya Telecom
Renginys: Pagreitis

Šis komandos formavimo renginys buvo pripažintas geriausiu! Nėra mažos šventės, o ją sukūrė būtent Jūsų komanda!

BASF

Renginys buvo įspūdingas ir puikiai suorganizuotas! Mūsų komanda jį įvertino puikiai, o asmeniškai aš esu labai dėkingas visiems, kas prisidėjo prie jo sėkmės. Dar kartą dėkoju!

Dade Behring

Buvo labai malonu dirbti su Jūsų pardavimų ir renginių organizavimo komanda, kuri suorganizavo „Chariot Challenge“ renginį mums!

Edward W Kelley & Partners

Jūsų komanda atlikto puikų darbą, todėl mūsų F1 iššūkis tapo smagiu renginiu! Puiku – tai ir toliau!

Carrier Transicold Europe
Renginys: Formulė 1

Euforijos jausmas, kurį sukėlė pasirodymas, buvo kažkas neįtikėtino ir ypatingo visiems.

Bupa
Renginys: Orkestras

Jūsų komanda taip subtiliai pristatė komandos formavimo elementą kaip svarbiausią, kad dalyviai to net nepajuto!

Aventis

Dėkoju už puikiai praleistą laiką – 2 nuostabias dienas.

Avis

Norėčiau padėkoti Jums už smagų ir įdomų savaitgalį. Manau, kad tai buvo vienas geriausių tokių renginių, kuriuose esu dalyvavęs.

Barclays Capital

Jūs pranokote mūsų lūkesčius – puikus renginys! Palaikysime ryšius! Mūsų komandos atsiliepimas - „Oho!“ Niekada nemanėme, kad tai, kas buvo sukurta, yra įmanoma. Kaip ir sakėte: Nėra nieko neįmanomo!

Barclays Capital

Labai DĖKOJAME Jums ir Jūsų komandai už puikų „Didžiojo paveikslo“ renginį. Manau, jis paliko visiems dalyviams neišdildomą įspūdį apie „Investec“ ir mūsų „išskirtinumus“. Jūs puikiai supratote, kas yra „Investec“, o Jūsų aistra ir energija yra stulbinanti. Tikimės bendradarbiauti su Jums ir ateityje.

Investec Bank

Visi labai smagiai praleido laiką ir buvo įkvėpti skleisti žinią toliau.

Estée Lauder

Dėkojame, kad įtartinai ir ciniškai nusiteikusią minią pavertėte entuziastingais ir aistringais dalyviais ... „Didžiojo paveikslo“ poveikis visai įmonei, iš tiesų, nustebino. Žmonės vis dar negali patikėti, kad jie dalyvavo kuriant šedevrą, kuris dabar stovi atrijuje. Tos dienos jaudulys vis dar tvyro biure ir pakelia nuotaiką visiems. Jūs – nuostabūs!

Ericsson
Renginys: Didysis paveikslas

Dar kartą dėkojame už profesionaliai suorganizuotą komandos formavimo renginį, kuris labai patiko visiems!

Deloitte Consulting

Visa diena buvo iš tiesų pakylėta. Man labai patiko renginys.

Johnson Matthey

Puikiai praleidome laiką ir daug sužinojome ne tik apie savo komandos, bet ir kiekvieno mūsų trūkumus. Nepaisant šalto oro, mes puikiai praleidome laiką. Komanda buvo šauni ir net pirmadienio vakarą padėjo man su gamybos linija, pakuojančia dovanų dėžutes.

Johnson & Johnson

Kursas buvo YPATINGAI smagus ir fantastiškas! Puikus rezultatas – netrukus pasimatysime mūsų biudžetinėje Konferencijoje.

McCain

Dėkoju už fantastišką rytą – visų dalyviai atsiliepimai buvo puikūs. Atlikdami užduotis, gavome daug gerų pamokų. Nekantriai laukiame bendradarbiavimo su Jumis ir ateityje!

McDonalds

„Reklamos pertraukėlės“ renginys buvo išties stulbinantis! Visus nudžiugino galutiniai rezultatai ir apdovanojimų profesionalumas.

Nestlé

Geriausia renginių organizavimo komanda pasaulyje!

roc consulting

Pirmiausia, noriu padėkoti Jums ir visai komandai už tikrai puikiai surengtą savaitgalį - nuo pradžios iki galo. Komandos formavimas, palyginti su ankstesniais tokiais savaitgaliais, pranoko visus mano lūkesčius. Mūsų komanda, iš tiesų, pajuto tarpusavio ryšį (dažnai sklinda gandas, kad tokie savaitgaliai yra tik DIDŽIULIAI vakarėliai). Užduotys buvo puikiai organizuotos, atsižvelgiant į kiekvieną narį visais aspektais.

Reckitt Benckiser

Mes visi puikiai praleidome laiką. Užduotys puikios ir interaktyvios… Apskritai, nuostabi diena.

Sab Miller

Mums buvo labai smagu. Gavome daug informacijos. Jūsų komanda buvo labai vieninga ir profesionali. Jie žinojo, ko buvo reikalaujama iš jų, ir lengvai su tuo susitvarkė. EXCO komandoje buvo atlikta daug permainų, pajutome komandos dvasią. Nekantriai laukiame tolesnio bendradarbiavimo su Jūsų komanda artimiausioje ateityje.

USAID

We hired UNIVERSUM for a teambuilding event for XEROX Top Management Team. We loved from the very beginning their enthusiasm and their fresh and creative ideas. The concept they proposed was original, memorable and equally entertaining. They have our appreciation also because they managed to accommodate the diverse nature of our group, while keeping everybody involved and feeling part of the team. We warmly recommend UNIVERSUM for any company that is looking for a reliable and creative partner for their teambuilding or any other events dedicated to their employees.

Mihaela Ionita Xerox Romania