2012 m. balandis 3 d.

Mūsų pasaulinis tinklas ir toliau auga. Džiaugiamės galėdami pasveikinti „Xtreme.ie“, kurie dabar yra vieninteliai „Catalyst“ komandos formavimo programų teikėjai Airijoje.

Per pastaruosius 3 mėnesius „Xtreme.ie“ tapo trečiąja komandos formavimo įmone, kuriai buvo suteikta „Catalyst“ licencija.

„Mūsų licencijos sėkmė priklauso nuo partnerystės su patikimomis komandos formavimo įmonėmis, kurios jau turi pastovią klientų bazę ir užtikrina nuolatinę paslaugų kokybę. „Xtreme.ie“ puikiai atitiko šį profilį.“

Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios „Catalyst Global“ direktorius Mark Davenport paaiškino, kodėl jie natūraliai pasirinko „Xtreme.ie“

Nuo 2003 metų veikianti „Xtreme.ie“ yra pirmaujanti lauko pramogų organizavimo ir komandos formavimo įmonė Airijoje. Turėdami keletą nuolatinių bazių, jie siūlo vairavimą bekele, laipiojimo kursus ir daug kitų įdomių pasiūlymų įmonėms ir plačiajai visuomenei.

Kadangi šalyje klimatas yra įvairus, „Xtreme.ie“ sugebėjo išplėsti visus savo verslo sektorius, įskaitant mobilią komandos formavimo paslaugą. Būtent šioje srityje „Xtreme“ suprato bendradarbiavimo su mumis naudą. Galimybė greitai pasiekti unikalų „Catalyst“ komandos formavimo renginių asortimentą jiems leidžia pasiūlyti didelę patalpoje vykstančių veiklų įvairovę konferencijų ir susirinkimų rinkai. Mes orientuojamės į produktų kūrimą, o jie dėmesį sutelkia į pardavimus ir įgyvendinimą.

„Bluehat“ sėkmingai valdo „Catalyst“ prekės ženklą Jungtinėje Karalystėje. Naujas „Catalyst“ biuras Airijoje tik dar labiau sustiprins mūsų pozicijas Europoje. Mūsų patikima klientų bazė kreipiasi į „Catalyst“, kad galėtų pasiūlyti pastovią komandos formavimo paslaugą tarp šalių. Mūsų išteklių ir talentų paskirstymas gali padėti nemažai sutaupyti tiems klientams, kurie nori komandos formavimo paslaugas teikti tarptautinėse vietovėse.

Norėdami daugiau sužinoti apie „Xtreme.ie“ ir „Catalyst“ Airijoje, apsilankykite „Catalyst Teambuiding Ireland“ interneto svetainėje.