2014 m. liepa 11 d.

„Catalyst Global“ džiaugiasi galėdama priimti „Work Happiness Japan“ į savo vis didėjantį tarptautinį komandos formavimo įmonių tinklą. „Work Happiness“ yra organizacinių reformų konsultavimo, lyderystės vadybos mokymų, naujų darbuotojų mokymų seminaruose ir įmonių komandos formavimo sričių specialistai.

Daug keliavęs „Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker 2014 metų gegužę pirmą kartą apsilankė Japonijoje, siekdamas palengvinti „Catalyst“ komandos formavimo renginį – „Flat Out Rickshaw“. Renginys puikiai pavyko. Pasinaudojęs proga, Guy savo vizito metu susitiko su keliomis pagrindinėmis komandos formavimo įmonėmis Japonijoje. Susitikęs su prezidentu Shingo Yoshimura ir verslo plėtros vadybininku Etoh Katsu Katsuaki iš „Work Happiness“, jis iš karto pajuto „Work Happiness“ ir „Catalyst Global“ suderinamumą. Įsikūrę Hamamatsu-cho, centriniame Tokijuje, „Work Happiness“ yra organizacinių reformų konsultavimo, lyderystės vadybos mokymų, naujų darbuotojų mokymų seminaruose ir įmonių komandos formavimo sričių specialistai. 

Netrukus „Work Happiness“ išreiškė savo susidomėjimą tapti licencijuotu „Catalyst Global“ produktų teikėju Japonijoje. Katsu paaiškino, kad jie yra nuolat labai užsiėmę ir, kaip ir daugelis kitų „Catalyst Global“ licencijos turėtojų, mažai laiko skiria produktų tyrimams ir jų plėtrai, nepaisant to, kad tai yra svarbi jų verslo dalis. Jis dar teigė, kad taip pat labai nori prisijungti prie vieningo pasaulinio komandos formavimo įmonių tinklo, kad galėtų dalintis įžvalgomis, pardavimų gidais ir smagiai kartu praleisti laiką! „Catalyst Global“ yra tinkamas pasirinkimas.

„Catalyst Global“ džiaugiasi galėdama priimti „Work Happiness Japan“ į savo vis didėjantį tarptautinį komandos formavimo įmonių tinklą. Jie taip pat džiaugiasi ir dėl to, jog dabar „Catalyst Global“ produktai bus prieinami ir Japonijos bendrovėms.

Norėdami sužinoti daugiau apie komandos formavimo veiklas Japonijoje, susisiekite su mumis

ワークハピネスのモットー

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。