„Asia Ability“, dosniai parėmė komandinę veiklą - „Beatswork“, kad kartu suburtų jaunuosius sportininkus." /> Olimpine dvasia alsuojantis komandos formavimas Singapūre - Catalyst Lithuania

2010 m. rugpjūtis 20 d.

Atsidavę bendruomenei, mūsų partneriai, „Asia Ability“, dosniai parėmė komandinę veiklą - „Beatswork“, kad kartu suburtų jaunuosius sportininkus.

2010 m. rugpjūčio 14 d. Singapūre vyko pirmosios jaunimo olimpinės žaidynės (YOG), kurias stebėjo virš 300 000 žiūrovų. Buvo įtrauktos 26 sporto, kultūros bei švietimo programos, o veiksmas vyko net 18 skirtingų vietų.

„Asia Ability“ didžiuojasi, kad buvo šio prestižinio renginio dalimi! Jie padėjo įgyvendinti „BeatsWork“ programos sesijas olimpiniame kaimelyje įsikūrusiems sportininkams. Be to, jie įgyvendino dar kelis renginius, kurie buvo skirti žiūrovams. Olimpiniame kaimelyje organizuota „Beatswork“ programa buvo pritaikyta taip, kad sutelkti dėmesį į mokymąsi apie daugybės skirtingų kultūrą susibūrimą draugėn, siekiant pajusti olimpinę dvasią ir bendrus idealus. Net Jacques Rogge trumpai pasirodė vienoje iš sesijų!

Jie būgnais kartu grojo su maždaug 2000 žmonių.