2017 m. birželis 2 d.

„Teambuilding.ie“, didžiausia Airijos komandos formavimo įmonė, pasinaudodama savo partneryste su „Catalyst Global“, JK pristatys moderniausias komandos formavimui skirtas programas.

Šiais metais, staiga likvidavus „Bluehat Group“, "Catalyst Global" nusprendė iš naujo įvertinti metodus, kuriais JK rinkai siūlė savo licencijas. Po konkurencingo konkurso, kuriame savo paraiškas pateikė kai kurios JK žinomiausios komandos formavimo ir mokymų įmonės, „Catalyst Global" dviem JK įmonėms („Teambuilding.ie“ ir „Team Challenge Company)“ suteikė teisę platinti jų produktus.

„Mus sužavėjo paraiškų lygis. Tai buvo sunkus sprendimas“, -  sakė Guy Baker, „Catalyst Global“ generalinis direktorius. „Mes ieškojome aukštą integralumo lygį, pastovią klientų bazę, didelę patirtį ir aistrą komandos formavimo galiai turinčių įmonių“.

„Teambuilding.ie“ išskirtinę „Catalyst Global“ licenciją Airijoje turi nuo 2011 metų, o dabar išsiplėtė ir į JK, įskaitant Angliją, Velsą ir Šiaurės Airiją. Pagal naują sutartį „Teambuilding.ie“ šiose rinkose parduos ir platins visus 174 apdovanojimus pelniusius „Catalyst Global“ produktus.  

2016 metais „Teambuilding.ie“ įgyvendino virš 500 renginių tarptautiniu mastu pripažintoms organizacijoms, įskaitant „Google“, „Jaguar Landrover“ ir „TE Connectivity“.

„Mes natūraliai pasirinkome „Teambuilding.ie“. Jų rezultatai puikūs, o tai įrodo nuo 2011 m. turima „Catalyst Global“ licencija Airijai. Jie nuosekliai dirba su tarptautiniu mastu pripažintais prekių ženklais, taip pat turi puikių sprendimų mažesnėms įmonėms. Jų komanda jau dabar puikiai išmano mūsų produktų pardavimo ir įgyvendinimo subtilybes“, - sakė Baker.

David Bassett, „Teambuilding.ie“ vykdomasis direktorius, sakė

„Mes džiaugiamės galėdami savo veiklą išplėsti į JK, pasinaudojant savo nauja partneryste su „Catalyst Global“.  Didžiojoje Britanijoje verslo turizmo pramonė yra vertinama daugiau kaip 9 mlrd. svarų sterlingų. Mes manome, kad ji augs. Mūsų užmegzti ryšiai su „Catalyst Global“ mums padeda sukurti išskirtinę patirtį suteikiančius renginius, kuriuos mūsų klientai visada atsimins“.