2015 m. kovas 24 d.

„Catalyst Global“ su malonumu praneša apie naują partnerystę su „Team Up Events“, kuriai buvo suteikta išskirtinė licencija parduoti ir platinti „Catalyst“ komandos formavimo produktus Naujojoje Zelandijoje.

„Team Up Events“ yra gerai žinoma komandos formavimo įmonė, veikianti Oklande, Taurangoje, Hamiltone, Kraistčerče, Rotorua, Taupo, Velingtone ir regioniniuose centruose visoje Naujojoje Zelandijoje. „Team Up Events“ didžiuojasi tuo, jog yra originalūs, patikimi ir aistringai nusiteikę, bei gebėjimu pritaikyti renginius, kad šie atitiktų jų klientų individualius poreikius.

Turėdamas daugiau nei 10 metų patirtį įmonių mokyme, komandos formavime ir aukšto lygio sportininkų treniravime, generalinis direktorius Stu Robertson ir jo komanda į „Catalyst“ komandos formavimo tinklą įneša daug žinių, įvairių įgūdžių ir patirties.

Stu mano, jog partnerystė su „Catalyst Global“ yra unikali galimybė Naujosios Zelandijos įmonėms įsilieti į pasaulyje moderniausias ir patvirtintas komandos formavimo programas ir veiklas.

„Mes labai didžiuojamės, kad tapome nuolat besiplečiančios „Catalyst Global“ bendruomenės nare, kurios biurai jau veikia visame pasaulyje. „Team Up Events“, turėdama išskirtinę licenciją Naujojoje Zelandijoje ir priklausydama šiam tinklui, dabar gali pasiūlyti didelį modernių ir patvirtintų komandos formavimo programų ir veiklų, kurios anksčiau niekada nebuvo prieinamos Naujosios Zelandijos rinkoje, asortimentą."

Stu Robertson, generalinis direktorius | „Team Up Events“

„Partnerystė su „TeamUp Events“ yra strateginis žingsnis, kuris užtikrins, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai Naujojoje Zelandijoje būtų parduodami ir pristatomi laikantis mūsų aukštų standartų. Mes taip pat labai džiaugiamės, kad Stu su savo komanda į „Catalyst“ komandos formavimo tinklą įneš savo turimas kompetencijas. Bendradarbiavimas ir keitimasis žiniomis ar idėjomis tarp mūsų partnerių leidžia „Catalyst“ keistis tokiais būdais, kokiais negali kiti, dirbantys šioje rinkoje. Dabar, kaip didžiausias komandos formavimo tinklas pasaulyje, mes esame pripažinti lyderiai savo srityje. Dėl to mes galime ir toliau kurti išskirtinius, šiuolaikiškus ir patrauklius kūrybinius sprendimus, kurie išsiskirtų iš daugybės kitų.“

Guy Baker, generalinis direktorius | „Catalyst Global“

Populiariausios „Catalyst“ komandos formavimo programos, įskaitant „Formulė 1“, „Go Team“, „Trade Winds“, „Crescendo“, ir „Spąstai žiurkei“, dabar prisijungia prie išskirtinio „Team Up Events“ novatoriškų, įtraukiančių ir, kas svarbiausia, įdomių komandos formavimo programų ir pasiūlymų asortimento.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar pirmieji išbandyti „Team Up Events“ naujas komandos formavimo programas Naujojoje Zelandijoje, apsilankykite „TeamUp Events“ svetainėje arba jau šiandien susisiekite su vienu iš jų renginių organizatoriumi telefonu 0800 TEAM UP (0800 832687)

Svetainė : http://teamupevents.co.nz/