„Sausage Sensation“ - tai naujas požiūris į komandinius maisto ruošimo renginius, kur dalyviai gamina gardžius savo regionų firminius patiekalus. " /> Skirtingos kilmės žmonių komandinis kulinarijos menas - Catalyst Lithuania
sausage making team building

2011 m. liepa 14 d.

„Sausage Sensation“ - tai naujas požiūris į komandinius maisto ruošimo renginius, kur dalyviai gamina gardžius savo regionų firminius patiekalus.

Paprasta, bet efektyvi programa yra puikus būdas suvienyti skirtingus komandos narius ir, kas svarbiausia, smagiai praleisti laiką, ruošti, gaminti ir kartu valgyti dešreles. 

„Sausage Sensation“ yra sukurta taip, kad ją būtų galima pritaikyti bet kur - lauke arba patalpoje. Programos lankstus formatas leidžia joje dalyvauti skirtingos kultūrinės ir etninės kilmės dalyviams. Galima rinktis tiek mėsiškus, tiek vegetariškus receptus, todėl kiekvieno dalyvio skonio receptoriai turėtų būti visiškai patenkinami.

„Sausage sensation“ programa, kur dalyviai kuria vieno kąsnio dešreles, galima pasinaudoti arba kaip labai interaktyvia trumpa sesija konferencijoje, arba kaip unikaliu „aktyvatoriumi“ prieš vakarienę.

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „Sausage Sensation“