2017 m. gegužė 29 d.

„Team Challenge Company“ buvo suteikta išskirtinė teisė parduoti ir platinti „Catalyst Global“ produktus Škotijoje, taip pat teisės į Anglijos rinką. Tikimasi, kad ši partnerystė taip pat pakeis komandos formavimo renginių įgyvendinimo metodus Škotijoje ir Anglijoje.

„Team Challenge Company“ jau dabar per metus įgyvendina daugiau nei 400 aukštos kokybės verslo renginių daugeliui pasaulio sėkmingiausių organizacijų, įskaitant „BP“, „KPMG“ ir „Standard Life Investments“. „Team Challenge Company“, kaip „Catalyst Global“ produktų teikėja, yra pasiruošusi plėtoti strategiją, orientuotą į naujus sektorius, įskaitant farmacijos ir technologines pramonės šakas.

Interaktyvios žaidybinės įmonių varžybos

„Catalyst Global“ investicija į skaitmeninį žaidybinimą „Team Challenge Company“ leis tobulėti įsitraukiant į novatoriškas veiklas, pavyzdžiui, „Aukščiausias taškas“. Tai interaktyvus, planšete žaidžiamas žaidimas, kurio metu komandos savo klientus turi užvesti į Everesto viršūnę ir susitvarkyti su daug įvairių iššūkių. Tai leidžia komandoms kartu dirbti, nepaisant jų buvimo vietos, ir dalintis žiniomis bei vienas kitą motyvuoti siekiant iškeltų tikslų įgyvendinimo.   

Prieiga prie pasaulinio platinimo tinklo

„Team Challenge Company“ turi ne tik prieigą prie „Catalyst Global“ produktų, bet taip pat gali naudotis įmonės tinklu savo produktų platinimui. Tarptautiniu mastu veikiantys įmonės klientai taip pat gaus naudos iš komandos tobulinimo veiklų nuoseklumo, nes JK vykdomus renginius, padedant užsienio partneriams, galima pakartoti pasauliniu mastu.

Gerard Crowley, „Team Challenge Company“ pakaitinis direktorius, sakė:

„Mes supratome, jog skaitmeninio žaidybinimo pristatymas verslo renginiuose yra labai veiksmingas būdas įtraukti ir motyvuoti deleguotus žmones. Ši partnerystė mūsų JK klientams suteikia prieigą prie didžiausio pasaulyje komandos formavimo veiklų asortimento. „Catalyst Global“ yra viena gerbiamiausių organizacijų rinkoje. Jų produktai ir pažangūs žaidimai motyvuoja bei skatina pažangą tokiu būdu, kokiu negali kitos veiklos. Džiaugiamės galėdami dirbti su jais, nes mūsų klientai gali gauti naujausias ir efektyviausias technologijas“.

Guy Baker, „Catalyst Global“ generalinio direktoriaus, komentaras:

„Mes labai džiaugiamės, kad mūsų produktus JK atstovauja tokia gerbiama ir entuziastingai nusiteikusi komanda. „Catalyst Global“ tinklas klesti dėl mūsų partnerių bendradarbiavimo ir dalijimosi patirtimi. „Team Challenge Company“ įnešė savo ilgametę patirtį ir unikalų požiūrį į bendravimą. Iš to naudos gavo mūsų partneriai ir jų klientai visame pasaulyje. Mes tikimės ilgos ir abiem pusėms naudingos partnerystės“.