2012 m. gruodis 19 d.

Mes didžiuojamės galėdami pristatyti dar vieną naują „Catalyst Global“ tinklo narę.

Vakar Dani Polajnar („Team Building Academy“ direktorius) ir Luka Jan (projektų vadovas) susitiko su „Catalyst“ direktoriais Mark Davenport ir Rob Yeung „Grosvenor“ viešbutyje, Londone, kad įformintų šią naują partnerystę.

„Team Building Academy“ („TBA“) yra organizacija, skirta komandiniam darbui skatinti remiantis kokybiškomis komandos formavimo programomis. „TBA“ ruošia, moderuoja, organizuoja ir įgyvendina komandos formavimo programas. Be to, jie taip pat organizuoja interaktyvius komandos formavimo renginius, verslo seminarus ir konferencijas, bei nagrinėja ir konsultuoja su komandiniu darbu susijusias klausimais.

Turėdami centrinę būstinę Liublianoje, jie dabar galės pasiūlyti unikalų „Catalyst“ komandos formavimo renginių asortimentą Slovėnijoje, Austrijoje, Vengrijoje ir Kroatijoje.

„Catalyst“ direktoriaus Mark Davenport komentaras: „Šiais metais „Team Building Academy“ tapto ketvirtąja komandos formavimo įmone, kuriai buvo suteikta mūsų išskirtinė licencija. Tai yra labai svarbus įvykis plečiant mūsų pasaulinį tinklą, nes dauguma žinomų komandos formavimo įmonių pripažįsta „Catalyst“ kūrybinių komandinių programų pridėjimo prie savo turimo paslaugų asortimento vertę. Kai kurias didžiausias mūsų sėkmės istorijas padėjo sukurti bendradarbiavimas su profesionaliais komandos formavimo operatoriais, kuriuos labai vertina jų regioniniai klientai. Be abejonės, „TBA“ taip pat prisidės prie mūsų bendros sėkmės.“