2015 m. vasaris 16 d.

Įmonė „Scarlett Entertainment“, kurią atstovauja pasaulinių pramogų specialistai, yra pagrindinis pasirinkimas, kai kalbame apie vietos pramogas. „Scarlett“ komandos formavimo specialistai Honkonge („Team Building Asia“) yra „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo nariai.

Kas, dirbantis renginių sferoje, nėra girdėjęs apie „Scarlett“ pramogas ir žiniasklaidos priemones? „Scarlett“ dirba vieni populiariausių vietos pramogų specialistų visame pasaulyje, kurie pristato daugiau nei 5000 veiklų 100 vietovių visame pasaulyje. Todėl „Scarlett“ įmonė yra tapatinama su pasaulinės klasės ir aukščiausios kokybės pramogomis. Jie turi aukšto lygio klientų sąrašą, įskaitant aukšto lygio tarptautines įmones ir renginius.

„Scarlett Entertainment“, kurios dėmesio centre - geografinė specializacija, garsėja savo turimomis žiniomis vietinio turizmo srityje ir patirtimi. Todėl jie skatina „Team Building Asia“ veiklą, kaip ir savo Azijos komandos formavimo specialistus.  

„Team Building Asia“ dirbo su daugiau nei 95 500 dalyvių daugiau nei 1500 renginių. Jie didžiuojasi tuo, jog yra žinomi kaip viena moderniausių ir kūrybiškiausių komandos formavimo grupių Azijos - Ramiojo vandenyno regione, kurie patenkina savo klientų poreikius jiems siūlydami pačias geriausias komandos formavimo veiklas.

Neseniai vykusiame interviu su „Scarlett Entertainment“ Stuart Harris, vienas iš „Team Building Asia“ įkūrėjų ir jos generalinis direktorius, atskleidžia, ką jie veikia, kokia jų misija ir kaip jie specializuojasi savo vietinėje rinkoje. Jis taip pat pristato savo pagrindinius komandos formavimo renginius:

·         „Didysis paveikslas“

·         „Ant vandens“

·         „Formulė“

·         „Crescendo“

Visi „Catalyst Global“ komandos formavimo renginiai yra prieinami visame pasaulyje per mūsų tinklą.

Peržiūrėkite interviu su „Scarlett Entertainment“ ir Stuart Harris iš „Team Building Asia“.

„Team Building Asia“ platina „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Honkonge, Makao ir Šanchajuje. Šiandien susisiekite su Stuart Harris ir jo komanda, ir sužinokite, kaip jie gali pritaikyti komandos formavimo programas jūsų renginiui.