2017 m. balandis 11 d.

Džiaugiamės galėdami pristatyti „Premio Teambuilding“, naują „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo narę, kuriai buvo suteikta išskirtinė licencija „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus atvežti į Kostą Riką ir Panamą. Tai yra įdomus žingsnis siekiant skatinti „Catalyst Global“ komandos formavimo programų daromą milžinišką poveikį Centrinės ir Pietų Amerikos komandoms.

„PREMIO Teambuilding“ yra dukterinė „PREMIO DMC“ įmonė. Tai tarptautiniu mastu pripažinta įmonė, kuri teikia visas su turizmu susijusias paslaugas Kosta Rikoje ir kuria savo klientams pritaikytas programas. Jos sėkmė remiasi nauju požiūriu - didinti klientų tikslus ir suorganizuoti svečiams kelionę, kuri amžinai turėtų įtakos jų gyvenimams.

„Mes, dirbantys „PREMIO Teambuilding“, labai džiaugiamės galėdami pradėti šią kelionę kaip „Catalyst Global“ tinklo partneriai. Mes tikrai tikime, jog komandos formavimas yra bet kokios įmonės, norinčios dirbti efektyviau draugiškoje aplinkoje, pagrindas. Mes siekiame tobulumo ir esame įsitikinę, jog ši partnerystė yra pagrindinis sėkmės šiame versle elementas. Mums yra garbė būti šio puikaus komandos formavimo specialistų visame pasaulyje kolektyvo dalimi. Esame pasiruošę pradėti veikti“!

Rolando Ramirez, generalinis direktorius / partneris, „Premio Teambuilding“ („Catalyst Costa Rica“ ir „Catalyst Panama“)

„Kaip pirmaujantis specialistas MICE pramonėje (susitikimai, motyvacinės kelionės, konferencijos ir parodos), „Premio“ labai didžiuojasi galėdamas „Catalyst“ pasaulį atvežti į Kostą Riką, kuri yra puiki vieta komandos formavimui. „Catalyst“ profesionaliai sukurtos komandos formavimo veiklos ir žaidimai įmonėms kartu su pasauliniu partnerių tinklu leis „Premio“ naujai dukterinei įmonei „Premio Teambuilding“ patenkinti savo klientų reiklius poreikius. Mes matome didelį augimo potencialą - tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu, nes Kosta Rikoje klesti vietos verslų ekonomika ir yra gerai žinomų tarptautinių įmonių“.

Helena Chavarría, „Premio DMC“ prezidentė ir įkūrėja.

„Catalyst Global“ komanda praėjusią savaitę vyko į Kostą Riką, kad surengtų kelių dienų mokymus „PREMIO“ komandai. Mokymo kursai apėmė praktinį produkto išmanymą, kalbant apie pardavimus ir jų tiekimą. Taip pat buvo skirta šiek tiek laiko susipažinimui su nuostabiais lankytinais objektais, vietomis ir pramogomis Kosta Rikoje. Mark Davenport, verslo plėtros vadovas, grįžtant po kelionės gyrė „PREMIO“ komandos aistrą ir darbštumą.  

„Įmonė „Premio DMC“ rodo augančią tendenciją virsti DMC, nes jie suvokia mūsų komandos formavimo sprendimų, leidžiančių turistinių vietovių valdymo įmonėms prie savo egzistuojančio paslaugų portfelio greitai pridėti gausybę kūrybinių idėjų, vertę. Aš džiaugiuosi šia naujausia partneryste ir žinau, jog „Premio DMC“ suteiks milžinišką patirtį „Catalyst Global“ tinklui“.

Mark Davenport, „Catalyst Global“ verslo plėtros vadovas

„Mes nekantraujame pradėti glaudų bendradarbiavimą ir tikimės įdomių dalykų iš „PREMIO“ komandos formavimo kolektyvo“.