2015 m. spalis 25 d.

„BeChallenged“ šiuo metu yra oficialus ir išskirtinis „Guinness World Records™ Team Challenge“ produkto Australijoje partneris. Tai suteikia „BeChallenged“ teisę pristatyti šį pasaulinio lygio renginį visoje Australijoje.

Būdami „Catalyst Global“ ir „Pasaulio Gineso rekordų™“ dalimi, „GWR Team Challenge“ pamažu plečiasi „Catalyst Global“ tinkle. Dirbame Jungtinėje Karalystėje su „Catalyst Global“ partneriais „BlueHat Group“, Artimuosiuose Rytuose - „BizEvents“, o dabar ir Australijoje su „BeChallenged“.

Oficialus pristatymas buvo surengtas penktadienį, spalio 16 d. „Novotel Sydney“ Darling uoste. Dalyvavo 50 įvairių verslo atstovų, panorusių pabandyti sumušti Pasaulio Gineso rekordą™. Po instruktažo ir mokymų komandos rungtyniavo pagal laiką, kad sužinotų, kaip joms sekasi. „Šurmulys viduje buvo neįtikėtinas“ - „Hard Rock“ kavinė Australijoje, kaip geriausia komanda, pateko į finalą, kuriame galėjo pabandyti oficialiai sumušti Pasaulio Gineso rekordą™. „Niekada nesu matęs nieko panašaus“, sakė „Transport NSW“.

„BeChallenged“ gali dabar vesti šį renginį 8 asmenų ar didesnėms grupėms bet kurioje Australijos vietoje tiek viduje, tiek ir lauke. Be to, „Guinness World Records™“, kaip viena iš unikaliausių komandos formavimo galimybių Australijoje, turi daugybę komandos formavimo privalumų: komunikacija, proceso plėtra, grupių pasiekimai, galimybė pabandyti sumušti Pasaulio Gineso rekordus™ ir gauti „Oficialiai nuostabaus™“ titulą.

Apie „Catalyst“ Australijoje - „BeChallenged“

„BeChallenged“ – tai novatoriška, profesionali ir ugninga komandos formavimo kompanija, kuri kuria ir įgyvendina unikalias komandos formavimo programas bei renginius visoje Australijoje. „BeChallenged“ turi didžiulį daugiau nei 100 programą sudarančių koncepcijų banką – nuo 30 minučių aktyvumą skatinančių užduočių, pusės dienos programų iki vakarinių renginių ir seminarų. Nesvarbu, ar rengtumėte renginius viduje ar lauke, „BeChallenged“ pasiūlys Jums geriausią sprendimą.