2015 m. spalis 25 d.

„BeChallenged“ šiuo metu yra oficialus ir išskirtinis „Guinness World Records™“ „Team Challenge“ produktų Australijoje partneris. Tai „BeChallenged“ suteikia teisę šį pasaulinio lygio produktą teikti visoje Australijoje.

„Guinness World Records™“ yra „Catalyst Global“ tinklo ir „Guinness World Records™“ dalimi, todėl jų „Team Challenge“ produktai pamažu atsiduria „Catalyst Global“ tinkle. Produktus galima įsigyti Jungtinėje Karalystėje per „Catalyst Global“ partnerius „BlueHat Group“, Artimuosiuose Rytuose - per „BizEvents“, o dabar jau ir Australijoje - per „BeChallenged“.

Oficialus pristatymas buvo surengtas penktadienį, spalio 16 d. „Novotel Sydney“ viešbutyje, įsikūrusiame Darling uoste. Renginyje dalyvavo 50 įvairių verslo atstovų, panorusių pabandyti pasiekti Gineso pasaulio rekordą. Po instruktažo ir mokymų komandos rungtyniavo tarpusavyje, kad išsiaiškintų, kaip joms sekasi siekti titulo. „Kambaryje vyravo neįtikėtinas šurmulys“. Australijoje įsikūrusi „Hard Rock Café“, kaip geriausia komanda, pateko į finalą, kuriame galėjo pabandyti oficialiai pasiekti Gineso pasaulio rekordą. „Niekada nesu matęs nieko panašaus“, - sakė „Transport NSW“ atstovas.

„BeChallenged“ šį renginį dabar gali vesti 8 asmenų ar didesnėms grupėms bet kurioje Australijos vietoje tiek patalpose, tiek lauke. Be to, „Guinness World Records™“, kaip vienas unikaliausių komandos formavimo sprendimų Australijoje, turi daug komandos formavimo privalumų: komunikacija, proceso plėtra, grupių pasiekimai, galimybė pabandyti pasiekti Gineso pasaulio rekordą ir gauti titulą „Officially Amazing™“.

Apie „Catalyst“ Australijoje - „BeChallenged“

„BeChallenged“ – tai novatoriška, profesionali ir temperamentinga komandos formavimo įmonė, kuri kuria ir įgyvendina unikalias komandos formavimo programas bei renginius visoje Australijoje. „BeChallenged“ turi platų asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 100 įvairių programų: nuo 30 minučių trukmės aktyvumą skatinančių užduočių, pusės dienos programų iki vakarinių renginių ir seminarų. Nesvarbu, ar rengtumėte renginius patalpose, ar lauke, „BeChallenged“ jums pasiūlys geriausią sprendimą.