„Catalyst Teambuilding UK“, metė iššūkį virš 130 savo klientų ir agentų, kad šie sudalyvautų programoje - „Orkesras!“ " /> „Orkestras!“ - jubiliejinis pasirodymas - Catalyst Lithuania
Orchestrate Music Corporate Activities

2010 m. gegužė 11 d.

Norėdami paminėti tokio tikrai unikalaus renginio sėkmę, mūsų partneriai, „Catalyst Teambuilding UK“, metė iššūkį virš 130 savo klientų ir agentų, kad šie sudalyvautų programoje - „Orkesras!“

Šis renginys vyko bendradarbiaujant su „Eventia“ („The Events Industry Association“) pasaulyje garsioje „Barbican“ salėje, kurioje repetuoja pats Londono simfoninis orkestras. Vakare dalyviams ir organizatoriams buvo suteikta galimybė patiems tapti „Orkestru!“.

Šis unikalus pratimas naudoja simfoninį orkestrą kaip darbo vietos metaforą, leidžiančią su muzika nieko bendro neturintiems žmonėms pasinaudoti tikrais instrumentais ir dirigentu, bei sugroti specialiai sukurtą muzikos kūrinį.

„Aš tik norėčiau pasakyti, kad vakarykštis pasirodymas „Barbican“ buvo tiesiog nuostabus. Buvo be galo įdomu tapti šio jaudinančio pasirodymo dalimi. Aš esu muzikantė, tačiau pagalvojus, kaip jums pavyko kūrinio atlikimui suburti beveik jokios muzikinės patirties neturinčius žmones per tokį trumpą laiką, tai buvo visiška fantastika. Aš tikrai atsižvelgsiu į šio tipo renginį, planuodama komandos formavimo renginius ateityje.“ Judith Weekes, „BT“ verslo paramos vadybininkė.

„Vakaras susilaukė milžiniškos sėkmės. Programoje „Orkestras!“ dalyvaujanti komanda visapusiškai pademonstravo savo, kaip galingo įrankio, pritaikomumą siekiant įtraukti atstovus, o įmonei reikšmingas vertybes prikelti gyvenimui.“ Izania Downie, „Eventia“ vykdančioji direktorė.