„Reikia greičio“. Tai programa, skirta efektyvumo mokymuisi kuriant miniatiūras. „Reikia greičio“ yra pašėlusi programa, kuri skatina dalyvius peržiūrėti ir patobulinti savo darbą." /> Nauja komandinė veikla, skirta proceso tobulinimui nagrinėti - Catalyst Lithuania

2010 m. lapkritis 17 d.

Mes ką tik pristatėme „Reikia greičio“. Tai programa, skirta efektyvumo mokymuisi kuriant miniatiūras. „Reikia greičio“ yra pašėlusi programa, kuri skatina dalyvius peržiūrėti ir patobulinti savo darbą.

Susidūrusios su modelių detalių kratiniu, komandos turi įjungti papildomą pavarą, kad per trumpą laiką surinktų koncepcinius automobilių modelius. Norint kad pasisektų, labai svarbu optimizuoti darbą, nes komandoms reikia sudaryti itin efektyvias surinkimo linijas ir stengtis pagerinti savo surinkimo laiką.

Dar niekada nebuvo taip svarbu nagrinėti procesų tobulinimą. „Reikia greičio“ yra puiki platforma įžiebti diskusijai praktiškos ir įdomios veiklos kontekste. Ši programa, kurios pardavimai auga Pietų Afrikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Azijos regionuose, teikia realią investicinę grąžą klientams, ieškantiems rezultatus atnešančios komandos formavimo veiklos!

Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau, kaip geriausius automobilių modelius atsigabenti ant savo stalo