2016 m. kovas 21 d.

Catalyst Global“didžiuojasi galėdami pristatyti mūsų pirmąjį naują partnerį 2016 metais. „Maxin PRAGUE“ pasirašė auksinės narystės licenciją ir tapo išskirtiniu „Catalyst“ komandos formavimo produktų platintoju Čekijoje.

„Maxin PRAGUE“, įkurta 1999 metais generalinio direktorės Jarmilos Skorikovos, yra pirmaujanti DMC ir renginių organizavimo kompanija Čekijoje, kuri profesionaliai rengia susitikimus, skatinamuosius renginius, konferencijas ir produktų pristatymus. Dabar kartu su „Catalyst“ komandos formavimo produktais ir parama būnant „Catalyst“ tinklo nariu, ji siūlo savo klientams visiškai naują lygmenį.Founded in 1999 by CEO Jarmila Skorikova, Maxin PRAGUE are the leading DMC & event production company in the Czech Republic focused on the professional organisation of meetings, incentives, conferences, events and product launches. And now, with the Catalyst team building product portfolio and support as a member of the Catalyst Network, they offer their clients new dimension.

 

„Maxin PRAGUE“ vadovų susitarimas prisijungti prie „Catalyst“ tinklo buvo greitas vos tik sužinojus, kad yra tokių kompanijų ir pamačius jų pristatymus. Esame įpratę prie galios naudojimo, nuotolinių išteklių, taip pat išskirtinio pasaulio bendruomenių atvirumo ir manome, kad „Catalyst“ mums labai greitai gali tapti naujuoju stipriu sąjungininku.“

„Maxin PRAGUE“ steigėja ir generalinė direktorė Jarmila Skorikova

 

„Mūsų tinklas nuolat stiprėja ir „Maxin PRAGUE“ rodo vis didėjančią DMC realizavimo vertės tendenciją „Catalyst“ pasiūlyme. Mūsų baigtiniai komandos formavimo sprendimai leidžia DMC operatoriams į jų esamą paketą įtraukti daugybę kūrybinių koncepcijų. Parama ir mokymai, kuriuos jie gauna iš „Catalyst“, kuria vidinį pasitikėjimą ir leidžia jiems greitai paskirti vidaus komandos formavimo specialistus. „Catalyst“ teikia DMC pagalbą, nes nereikia iš naujo kurti tų pačių senų pasiūlymų, ir žymiai pagerina komandos formavimo pardavimų sąlygas.“

„Catalyst Global“ Verslo plėtros vadovas Mark Davenport 

Praha ir nuotykių lenktynės yra neatsiejami dalykai. Tai puiki vieta ieškoti lobių. „Maxin PRAGUE“ turi didžiulę patirtį rengiant kultūrines ekskursijas ir miesto sambūrius, paremtus programėlėmis. Jie yra tobulas partneris, siūlantis „Go Team“ lobių medžioklės technologiją Čekijoje.

„Maxin PRAGUE“ mano, kad „TOBULUMAS SLYPI DETALĖSE“, ir mes didžiuojamės galėdami vadovautis šiuo šūkiu kiekvieną dieną. „Catalyst Global“ nuoširdžiai vadovaujasi šiomis vertėmis. Manome, kad „Maxin PRAGUE“ komanda buvo puikus pasirinkimas.

Laukiame puikių akimirkų ateityje!