2016 m. kovas 21 d.

„Catalyst Global“ didžiuojasi galėdama pristatyti savo pirmąjį naują partnerį 2016 metais. „Maxin PRAGUE“ pasirašė auksinės narystės licenciją ir tapo išskirtiniu „Catalyst“ komandos formavimo produktų platintoju Čekijoje.

1999 metais generalinės direktorės Jarmilos Skorikovos įkurta „Maxin PRAGUE“ yra pirmaujanti DMC ir renginių organizavimo įmonė Čekijoje, kuri profesionaliai rengia susitikimus, skatinamuosius renginius, konferencijas ir produktų pristatymus. Dabar, būdama „Catalyst“ tinklo nare, ji siūlo savo klientams visiškai naują lygmenį, nes turi prieigą prie „Catalyst“ komandos formavimo produktų ir gauna jų paramą.

„Maxin PRAGUE“ aukščiausių vadovų susitarimas prisijungti prie „Catalyst“ tinklo buvo žaibiškas, vos tik sužinojome, kad jau yra prisijungusių įmonių, ir pamatėme jų pristatymus. Esame įpratę naudotis energija, debesyje esančiais ištekliais, taip pat išskirtinio pasaulio bendruomenių atvirumu, todėl manome, kad „Catalyst“ labai greitai gali tapti mūsų naujuoju stipriu sąjungininku.“

„Maxin PRAGUE“ steigėja ir generalinė direktorė Jarmila Skorikova

„Mūsų tinklas nuolat stiprėja, o „Maxin PRAGUE“, suprasdami „Catalyst“ pasiūlymo vertę, rodo vis didėjančią DMC tendenciją. Mūsų visiškai išbaigti komandos formavimo sprendimai leidžia DMC operatoriams į jų turimą asortimentą įtraukti daugybę kūrybinių koncepcijų. Parama ir mokymai, kuriuos jie gauna iš „Catalyst“, kuria vidinį pasitikėjimą ir leidžia jiems greitai paskirti vidaus komandos formavimo specialistus. „Catalyst“ atleidžia DMC nuo tų pačių senų pasiūlymų kūrimo iš naujo ir žymiai pagerina komandos formavimo pardavimų sąlygas.“

„Catalyst Global“ verslo plėtros vadovas Mark Davenport 

Praha ir nuotykių lenktynės yra neatsiejami dalykai. Tai puiki vieta ieškoti lobių. „Maxin PRAGUE“ turi didžiulę patirtį rengiant kultūrines ekskursijas ir programėlėmis paremtus ralius miestuose. Jie yra tobulas partneris, mūsų „Go Team“ lobių medžioklės technologiją teikiantis Čekijoje.

„Maxin PRAGUE“ mano, kad „TOBULUMAS SLYPI DETALĖSE“, ir didžiuojasi galėdami vadovautis šiuo šūkiu kiekvieną dieną. „Catalyst Global“ nuoširdžiai vadovaujasi šiomis vertybėmis. Manome, kad „Maxin PRAGUE“ komanda buvo puikus pasirinkimas.

Laukiame puikių akimirkų drauge ateityje!