2014 m. gegužė 12 d.

Artėjant Pasaulio taurės čempionatui, nėra geresnio meto pajusti Pietų Amerikos futbolo energiją ir aistrą. „Įvartis“ yra ne tik smagus žaidimas, bet ir turi daug panašumų su verslu, todėl šiam unikaliam komandiniam iššūkiui suteikia realią vertę.

Per ribotą 2 - 3 valandų laikotarpį jūsų žmonės naudojasi savo gabumais, kad savo komandą nuvestų į lygos viršūnę. Dalyviai patiria spaudimą, su kuriuo šiandien susiduria futbolo komandų vadovai: žaidėjų treniravimas, derybos dėl rėmimo ir įvarčių pelnymas!

Šiame žaidime už taškus skiriami prizai, o daugiausiai taškų surinkusi komanda yra ta, kuri strategiškai valdo savo laiką ir išteklius, kad pasiektų maksimalius rezultatus.

„Įvartis“ buvo sukurtas Brazilijoje mūsų partnerio „Conquistar“, o šiuo metu jis prieinamas tik per „Catalyst“ komandos formavimo tinklui priklausančius regioninius partnerius. 

„Mes tikrai didžiuojamės, jog aistrą futbolui atnešėme į komandos formavimo pasaulį. „Įvartis“ buvo labai gerai sutiktas Brazilijoje, kur buvo parduotas keliems verslo klientams. Čia matomos nuotraukos yra iš „Libra Group“ (pasauliniai uostai ir oro uostai). Šioje konferencijoje dalyvavo 350 deleguotų asmenų, tačiau šis pratimas puikiai tinka ir mažesnėms grupėms, pavyzdžiui, 30+“

Elves Costa, „Conquistar“, Brazilija

Norėdami sužinoti daugiau ir pamatyti šio renginio vaizdo įrašą, paspauskite čia