2015 m. rugsėjis 1 d.

„Catalyst Global“ džiaugiasi galėdama paskelbti apie naują partnerystę su „Kadoma“, kuri įgijo licenciją parduoti ir platinti „Catalyst“ komandos formavimo produktus Kolumbijoje.

Kolumbijos centre įsikūrusi „Kadoma“ yra gerai žinoma komandos formavimo ir mokymų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Bogotoje. Jų ekspertų komanda visoje Kolumbijoje (įskaitant pagrindinius centrus, tokius kaip Bogota, Kartachena ir Medeljinas) organizuoja programas vis didesniam Kolumbijoje veikiančių tarptautinių įmonių skaičiui, atvykstamajai MICE rinkai, taip pat vietinėms įmonėms ir organizacijoms.

„Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker apsilankė Kolumbijoje kartu su patyrusiu fasilitatoriumi Elves Costa iš kaimyninės Brazilijos įmonės „Conquistar“, siekiant palengvinti personalo mokymų programą.

„Partnerystė su „Kadoma“ užtikrins, jog „Catalyst“ komandos formavimo produktai bus parduodami ir suteikiami Kolumbijoje laikantis mūsų aukštų standartų. Mums didelį įspūdį daro „Kadoma“ draugiškas ir kvalifikuotas personalas, kuris orientuojasi į komandos formavimo patirtį, turinčią ilgalaikių rezultatų. „Kadoma“ santykiai su vietos Kolumbijos jaunimo teisių stiprinimo organizacijomis taip pat daro įspūdį. Tai puikiai suderinama su „Catalyst Global“ dovanojimo kultūra“.

Guy Baker, generalinis direktorius | „Catalyst Global“

Daniel į partnerystę su „Catalyst Global“ žvelgia kaip į puikią galimybę išplėsti savo veiklą, organizuojant renginius patalpose ir įmonėms skirtus interaktyvius žaidimus. Jis išreiškė susižavėjimą dėl žinių, kurias būtų galima įgyti bendradarbiaujant su „Catalyst Global“ partneriais visame pasaulyje.

„Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami žengti koja kojon tarp kitų gigantų, tapti „Catalyst Global“, didžiausio ir geriausio komandos formavimo programų teikėjų tinklo visame pasaulyje, nariu. Ši partnerystė „Kadoma Outdoors“ / „Catalyst Colombia“ leis pasiūlyti pačius geriausius sprendimus savo klientams - labiausiai žinomų ir novatoriškų komandos formavimo programų platų pasirinkimą Kolumbijos rinkai“.

Daniel Trujillo, „Kadoma Outdoor“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius

„Catalyst“ komandos formavimo programos, įskaitant visada populiarią „Formulė 1“, „Need 4 Speed“, „Didysis paveikslas“ ir „Go Team“, dabar prisijungia prie išskirtinio „Kadoma“ novatoriškų, įtraukiančių ir įdomių komandos formavimo programų asortimento.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar pirmieji išbandyti „Kadoma“ naujas „Catalyst“ komandos formavimo programas Kolumbijoje, apsilankykite Kadoma“ svetainėje arba jau šiandien susisiekite su vienu iš jų aukštos kvalifikacijos renginių organizatoriumi telefonu +57 317 3742026.

Interneto svetainė : www.kadoma.co