2014 m. liepa 10 d.

Dvi nepriklausomos komandos formavimo įmonės suvienijo savo jėgas, kad gautų išskirtinę „Catalyst“ licenciją platinti komandos formavimo produktus Rusijoje. Mes sveikiname Ola ir Elena Kastensson („Russkie-Prostori“), taip pat Maria Varlamova („Fabrika“) prisijungus prie mūsų tarptautinės bendruomenės.

Vykstant sparčiam augimui Rytų Europoje, mes žinojome, kad neilgai trukus atsiras verslo įmonė, kuri susidomės „Catalyst“ komandos formavimo produktų potencialu Rusijoje. Mes nenumatėme tik to, jog tuo pačiu metu į mus kreipsis net dvi tokios įmonės!

„Esant tokiai situacijai, mes paprastai vertintume abi įmones ir pasirinktume tik vieną partnerį, kuris, mūsų manymu, greičiausiai judėtų į priekį. Tačiau nuvykę ir susitikę su abejomis įmonėmis, mes supratome, jog kiekviena iš jų gali suteikti neįkainuojamą naudą, tik iš labai skirtingų rinkos perspektyvų. Mums puikiai tiko tiek „Fabrika“, tiek „Russkie Prostori“, todėl mes atsidūrėme neįprastoje situacijoje, nes mus vienodai pakerėjo abi potencialios partnerės.

Mes jiems pasiūlėme atvirai pasikalbėti vieni su kitais, kad jie suprastų savo kolektyvinę jėgą rinkoje. Ir tai įvyko! Buvo pasirašyta bendra partnerystė tarp šių dviejų įmonių. Mes labai didžiuojamės, jog prisidėjome prie šio įvykio, kuris yra labai svarbus pasiekimas „Catalyst Global“ istorijoje.“

Mark Davenport, „Catalyst Global“ direktorius

Ola, Elena ir Maria prisijungs prie mūsų sekančią savaitę Londone vyksiančiame „European Summit“ renginyje, kur jie turės galimybę susitikti ir bendrauti su kitais bendraminčiais, komandos formavimo profesionalais, esančiais netoli jų regiono.

Daugiau informacijos apie komandos formavimo veiklas Rusijoje rasite apsilankę www.catalystteambuilding.ru