2016 m. birželis 9 d.

„Catalyst Global“ žengia pirmyn į Europą. Neseniai sudarėme partnerystę su Čekijos Respublikos komanda, o dabar atėjo metas strateginio aljanso su Lenkijos komandos formavimo profesionalais „ExProfesso“ sudarymui.

2003 metais įsikūrę „ExProfesso“ turi didžiulę patirtį ir kūrybiškai projektuoja modeliavimo bei vaidmenų žaidimus. „Catalyst“ bendruomenė buvo įkurta remiantis bendradarbiavimo ir žinių dalijimosi principais. Labai džiaugiamės, kad „ExProfesso“ su mūsų tinklu pasidalins savo „žaidimų įžvalgomis“.

Kodėl „Catalyst“?

„Reikia visada siekti naujovių, stebinti savo klientus kažkuo nauju ir „šviežiu“, todėl nuolat ieškome naujų idėjų ir tobulėjame šioje srityje – kaip ir mūsų klientai;) Tvirtai tikime „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo darbo prasme. Labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su jumis visais!”

„ExProfesso“ vadovė Monika Dymacz

 Kokia yra komandos formavimo Lenkijoje ateitis?

Naudingai praleidęs laiką su Lenkijos komanda, žinau, kad kaip ir kitus „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo partnerius juos įkvepia kultūra, mokslas, sportas ir žmonių veikla. Tarsi jie būtų pritaikę „Millennial“ metodą kurdami komandos formavimo veiklas. Labai džiaugiamės, kad „Life hacking“ žaidimai, pavyzdžiui, „Fresh Biz“, „Beat Box“ ir „Big Picture“, jau yra ir Lenkijoje.“

„Catalyst Global“ direktorius Mark Davenport

Jei ieškote patikimo partnerio, kuris sustiprintų jūsų komandos veiklos efektyvumą Lenkijoje, kreipkitės į „ExProfesso“.