2016 m. birželis 9 d.

Catalyst Global žengia pirmyn į Europą. Sukūrę partnerystę su Čekijos komanda, sudarėme strateginį aljansą su Lenkijos komandos formavimo profesionalais „ExProfesso“.

2003 metais įsikūrę „ExProfesso“ turi didžiulę patirtį ir kūrybingai projektuoja modeliavimo žaidimus bei vaidmenų žaidimo patirtį. „Catalyst“ bendruomenė buvo įkurta remiantis bendradarbiavimo ir žinių dalijimosi principais. Labai džiaugiamės „žaidimų įžvalgomis“, kuriomis „ExProfesso“ pasidalins mūsų tinkle.

Kodėl Catalyst?

„Reikia visada siekti naujovių, stebinti savo Klientus kažkuo nauju ir „šviežiu“, todėl nuolat ieškome naujų idėjų ir tobulėjame šioje srityje – kaip ir mūsų klientai;) Tvirtai tikime „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo darbo prasme. Labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Jumis!”

„ExProfesso“ vadovė Monika Dymacz

 Kokie yra komandos formavimo veiklos lūkesčiai Lenkijoje?

Naudingai praleidęs laiką su Lenkijos komanda, žinau, kad kaip ir kitus „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo partnerius juos įkvepia kultūra, mokslas, sportas ir žmonių veikla. Tarsi jie būtų pritaikę „Millennial“ metodą kurdami komandos formavimo veiklą. Labai džiaugiamės, kad „Life hacking“ žaidimai, pvz., „Fresh Biz“, „Beat Box“ ir „Big Picture“, jau yra ir Lenkijoje.“

„Catalyst Global“ direktorius Mark Davenport

Jei ieškote patikimo partnerio, kuris sustiprintų Jūsų komandos veiklos efektyvumą Lenkijoje, kreipkitės į „ExProfesso“.