2014 m. gruodis 19 d.

„Catalyst Global“ su pasididžiavimu praneša, kad Belgijos įmonė „Event Masters“ prisijungė prie „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo.

„Event Masters“ komandos formavimo skyrius turi daugiau nei 20 metų patirtį kūrybiškų ir novatoriškų renginių organizavime. Nepaisant to, jog jau dabar turi net 50 skirtingų išbandytų programų, iš kurių klientai gali rinktis, „Event Masters“ džiaugiasi būdami išskirtiniu „Catalyst Global“ produktų (ypač įmonėms skirtų žaidimų ir muzikinių programų) Belgijoje teikėju.

Taip pat nepamirškite „Event Masters“ interaktyvios vakarienės žaidimo, „Battle of the Tables“, kuris bus pristatytas „Catalyst Global“ tinklui pirmąjį 2015 metų ketvirtį. Tai labai lanksti, visiškai individualizuojama ir puikų scenarijų turinti veikla, kuri jūsų grupes pavers tikromis komandomis. Ir visa tai vyksta vakarienės metu! Žaidimas netrukus pasirodys „Catalyst Global“ tinkle.

„Event Masters“ generalinis direktorius Bert Knuts ir vykdantysis partneris Johnny Machiels neseniai apsilankė Lione, kad pamatytų, kaip kitas „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo partneris iš Prancūzijos, „Eagles Team Building“, priverčia 600 žmonių įsijausti į rolę orkestre („Orchestrate“)!

„Event Masters“ nėra paprasta komandos formavimo įmonė. Jų ĮSA pastangos yra pagirtinos. „Event Masters“ yra „Cunina“ struktūrinis partneris, prisidedantis prie 40 „Cunina“ globojamų vaikų mokymo, kad šie taptų bendruomenės medicinos asistentais Nepalo regione, Himalajuose. Lapkričio mėnesį Johnny trumpai atsitraukė nuo savo filantropinio darbo Nepale, kad „Asia Zone 2014“ konferencijoje galėtų susitikti su Azijos įmonėmis, priklausančiomis „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklui.

Prie „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo prisijungusi „Event Masters“ šiam tinklui priklausančių įmonių skaičių padidino iki 40!

Sužinokite daugiau apie „Event Masters“:  www.eventmasters.be