2015 m. rugpjūtis 19 d.

„Catalyst Global“ su malonumu praneša apie naują partnerystę su „Challenge Group“, kuri įgijo išskirtinę teisę parduoti ir platinti „Catalyst“ komandos formavimo produktus Izraelyje.

„Challenge Group“ yra visapusiška Izraelio komandos formavimo ir mokymų įmonė. Jų pagrindinė būstinė įsikūrusi Telavive, o savo smagias ir motyvuojančias komandos formavimo veiklas jie teikia visame Izraelyje.

„Challenge Group“ didžiuojasi, jog suteikia pačią geriausią patirtį, ir priima galimybę kviesti žmones pasijusti šiek tiek išprotėjusiais ir pasilinksminti! Jų profesionalūs ir atsidavę darbuotojai, kurie dievina buvimą lauke ir jaučia aistrą banglenčių sportui, slidinėjimui, jojimui, irklavimui ir daugybei kitų nuotykių, yra tikri įdomių ir neįprastų užsiėmimų lauke kūrimo ekspertai. Programas kuria pasitelkę inovacijas ir kūrybiškumą, bet taip pat nepamiršta ir pajuokauti bei pasilinksminti!

Įmonę prieš daugiau nei 10 metų įsteigė du broliai Assaf ir Liron Yakobi. Iš pradžių ji veikė kaip mokymosi lauke įmonė ir buvo skirta mažoms grupėms. Turėdami verslo konsultavimo ir tarnavimo Izraelio armijoje patirties, jie greitai pradėjo siūlyti didelėms įmonėms skirtus komandos formavimo sprendimus. Iki šios dienos jie įgyvendino didelius renginius tūkstančiams žmonių. Pernai metais (žr. nuotrauką viršuje) jie sukūrė pirmąjį lenktynių su kliūtimis festivalį Izraelyje, kurio metu virš 5000 žmonių bėgo miškuose, kur jų laukė daug purvo ir beprotiškų kliūčių!

Įmonės steigėjas, Assaf, įsitikinęs, jog partnerystė su „Catalyst Global“ yra unikali galimybė Izraeliui įsilieti į moderniausias ir patvirtintas komandos formavimo programas ir veiklas pasaulyje.

„Mes labai didžiuojamės galėdami tapti nuolat augančio „Catalyst“ komandos formavimo tinklo nare ir tikimės bendradarbiauti, bei dalintis patirtimi su panašiai mąstančiais ir toje pačioje srityje dirbančiais žmonėmis iš viso pasaulio. Mes tvirtai tikime, kad „Catalyst“ produktai  komandos formavimui Izraelyje suteiks naują dimensiją, ir esame pasiryžę išlaikyti jų aukštus standartus pritaikant ir įgyvendinant klientų poreikius atitinkančius renginius, kurie turėtų ilgalaikių rezultatų. Kaip ir „Catalyst Global“ komanda, mes taip pat dieviname iššūkius, dirbame komandoje ir mėgstame daug juoktis bei smagiai leisti laiką“!

Assaf Yakobi, generalinis direktorius | „Challenge Group“

„Partnerystė su „Challenge Group“ yra strateginis žingsnis, kuris užtikrins, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai Izraelyje būtų parduodami ir pristatomi laikantis mūsų aukštų standartų. Mes džiaugiamės, jog Assaf ir Liron kartu su savo komanda į „Catalyst komandos formavimo tinklą“ įnešą savo pozityvią energiją, talentą ir įžvalgas”.

Mark Davenport, BDM | „Catalyst Global“

„Challenge Group“ veiklą pradės į Izraelio rinką atnešdami kai kuriuos seniausius ir išbandytus „Catalyst“ komandos formavimo produktus, įskaitant „Formulė 1“, „Didysis paveikslas“, „Need 4 Speed“, „Upių iššūkis“, „Tiltai, ne sienos“ ir „Two tribes“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Challenge Group“, apsilankykite www.clg.co.il