2017 m. vasaris 7 d.

„Catalyst Global“ skelbia apie išskirtinę partnerystę su „Agence Synergy“, kuri parduos ir tieks „Catalyst“ komandos formavimo produktus Tunise.

2010 m. įkurta „Synergy“ yra pirmaujanti renginių organizavimo įmonė, kuri verslo klientams Tunise ir už jo ribų siūlo pritaikytas motyvacines keliones, susitikimus ir renginiams skirtus sprendimus. Per daugelį metų „Synergy“ tapo žinoma dėl savo kompetencijos pasiekti suplanuotus rezultatus per įvairius mokymus, įskaitant renginių planavimą, konferencijų organizavimą, motyvacines keliones, atlyginimų programas, produktų pristatymą ir susirinkimų valdymą. Iki šiol jų paslaugų pagrindinė idėja buvo padėti įmonėms suprasti, kad jų verslo sėkmė priklauso nuo jų darbuotojų, partnerių ir klientų sudominimo bei įkvėpimo, siekiant geresnių veiklos rezultatų pasitelkiant juos pačius. Tuo tikėdama, „Synergy“ natūraliai judėjo į priekį siekdama įsitvirtinti, kaip pirmaujanti komandos formavimo Tunise lyderė.

„Po daugiau nei septynerių veiklos metų „Synergy“ siekia tapti pagrindine regiono žaidėja komandos formavimo srityje. Prisijungimas prie seniai veikiančio ir patikimo „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo turės reikšmingos įtakos mūsų verslo plėtrai ir reagavimui į sparčiai augančios rinkos Šiaurės Afrikoje poreikius. Todėl mes šiandien didžiuojamės tapdami „Catalyst Global“ dalimi, su kuriais dalijamės esminėmis verslo vertybėmis ir tikimės minėti bendrus pasiekimus ateityje“.

Ghazi Cheikhrouhou, įkūrėja

 

Narystė išskirtiniame tinkle „Synergy“ suteikia prieigą prie plataus „Catalyst“ patvirtintų komandos formavimo sprendimų asortimento, visapusiško mokymo, pardavimų ir rinkodaros duomenų bei jų turimos patirties. Narystė taip pat suteikia puikią galimybę bendradarbiauti su komandos formavimo, mokymų ir MICE įmonėmis visame pasaulyje.

 

„Mes, „Catalyst Global“, labai džiaugiamės, kad dar viena gerai įsitvirtinusi renginių organizavimo įmonė prisijungs prie mūsų tarptautinio komandos formavimo tinklo. „Synergy“ supranta vis didėjančią įsitvirtinusios renginių organizavimo įmonės, atpažįstančios komandos formavimo savo klientų bazei vertę ir didžiulę „Catalyst“ komandos formavimo tinklo naudą“.

Mark Davenport, „Catalyst Global“ verslo plėtros vadovas

 

„Synergy“ šūkis – „Sukurti ir įnešti gyvybės neįprastiems renginiams, viršijant kliento lūkesčius“. Tūkstančiai žmonių, kurie kasmet susipažįsta su „Catalyst“ komandos formavimo produktais visame pasaulyje, žino, kad norime viršyti klientų lūkesčius. Todėl mes žinome, kad radome sinergiją su „Agence Synergy“.