2015 m. birželis 23 d.

„Catalyst Global“ džiaugiasi, kad kartu su „Grupo Quilova“, kuriai buvo suteikta išskirtinė teisė parduoti ir platinti „Catalyst“ komandos formavimo produktus, galės išplėsti savo tarptautinius pėdsakus ir pasiekti nuostabią Meksikos žemę Lotynų Amerikoje.

„Catalyst Mexico“ yra „Grupo Quilova“ dalis, kuriai vadovauja Gabriel Quijano, Cecilia Lopez ir Sonia Peña. Jie veiklą vykdys iš Meksikoje esančio Monterėjaus miesto. Monterėjus, pramoninis Meksikos verslo centras, yra ideali vieta norint suteikti prieigą ir palengvinti komandos formavimo veiklas visoje Meksikoje, įskaitant sparčiai augančias MICE vietoves, tokias kaip Meksikas, Guadalajara, Puebla, Kankunas, taip pat naujai besiformuojančias vietoves, tokias kaip Sakatesas, Keretaras ir San Luis Potosi. Visuose miestuose yra gerai žinomų konferencijų ir renginių vietų.

„Catalyst Mexico“ didžiuojasi tuo, jog yra pasiruošusi rengti įdomius ir motyvuojančius komandos formavimo renginius, kurie yra pritaikyti patenkinti unikalius mūsų klientų poreikius.

Turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį pardavimų, rinkodaros ir FMCG (greito vartojimo prekės) srityse, valdant ir plėtojant pardavimų komandas visuose trijuose tarptautiniuose regionuose (Amerikoje, Europoje ir Artimuosiuose Rytuose), „Catalyst Mexico“ generalinis direktorius Gabriel Quijano turi didelę patirtį ir puikiai išmano komandos dinamiką bei darbuotojų įtraukimą. Gabriel vadovauja labai patyrusiai ir entuziastingai komandai.

Gabriel tiki, kad partnerystė su „Catalyst Global“ yra užmegzta tinkamu metu, nes įmonių renginių skaičius ir MICE turizmas Meksikoje sparčiai auga. Naudodama „Catalyst Global“ išbandytus ir modernius komandos formavimo sprendimus, „Catalyst Mexico“ gali patenkinti šios įmantrios rinkos mokymų ir komandos formavimo poreikius.

„Catalyst Mexico“ interneto svetainė:  www.catalystmexico.com

Turint konkrečių klausimų apie komandos formavimą Meksikoje, susisiekite info@catalystmexico.com