2012 m. sausio 19 d.

Savo jėgas sujungėme su socialinių įgūdžių mokymo įmone „Acewood“, kuri dabar oficialiai gali teikti „Catalyst“ komandos formavimo programas Pekine, Čengdu ir Čongčinge.

Mums labai malonu „Catalyst“ komandos formavimo bendruomenei pristatyti „Acewood“. Kinija yra labai svarbi mūsų tolesnei pasaulinei plėtrai. Šanchajuje įsikūrusi „Team Building Asia“ mūsų produktus atstovaus Pekine, Čengdu ir Čongčinge. Tai reiškia, kad „Catalyst“ užėmė pirmaujančią komandos formavimo poziciją Kinijos rinkoje. Mes jau turime puikiai įsteigtą ir gerai ištekliais apsirūpinusį komandos formavimo partnerių tinklą Azijoje, todėl nauja bazė Pekine bus tiesiogiai naudinga mūsų klientams: nuoseklus pristatymas, ekonomiškai efektyvūs renginiai ir sumažintas anglies dioksido kiekis.

„Mes, dirbdami „Acewood“, esame pamišę dėl komunikacijos mokymo. Tai gali būti žiniasklaidos, pristatymo, greitų sprendimo priėmimo, kalbėjimo nepasiruošus, klausymosi, tarpkultūrinių bendravimo ir kitų socialinių įgūdžių mokymas. „Catalyst“ komandos formavimo produktai puikiai papildė mūsų siūlomą produktų asortimentą, todėl mes galime greitai pasiūlyti platų dinamiškų komandos formavimo veiklų pasirinkimą.

Mes žavimės „Catalyst“ dėl jų nuolatinės naujų produktų kūrimo programos. Mums visiems padeda mokymo paketas, kuris leidžia paspartinti jų programų įgyvendinimą. Kinijos komandos formavimo rinka dar tik yra ankstyvoje stadijoje, kalbant apie sudėtingumą. Susivieniję su „Catalyst“, mes tvirtai aplenksime savo konkurentus.“

„Acewood“ vadovė Linda Lee paaiškina, kodėl jiems yra svarbūs „Catalyst“