2012 m. gegužė 2 d.

„Catalyst“ užmezgė naują partnerystę su „d'frens“ iš Bengalūro, kad „Catalyst“ komandos formavimo programos pagaliau pasiektų Indiją.

Pats įmonės pavadinimas, „d'frens“, atskleidžia, kad tai iš tikrųjų yra senų draugų grupė, kurie susitiko devyniasdešimtaisiais, studijuodami Bengalūre. Per daugiau nei 20 metų trunkančią draugystę jie kartu dirbo visame pasaulyje, kol galiausiai nusprendė sukurti savo verslą.

Jų magistro studijos jiems padėjo sukurti stiprų verslo planą. Todėl 2005 metais gimė įmonė „d'frens“, kurios siekis buvo sukurti unikalius, praktinius ir patirtinius sprendimus, skatinančius darbuotojų įsitraukimą į veiklą (pastaba: „d'frens“ taip pat galima ištarti kaip „difference“, angl. skirtumas).

Šiandien „d'frens“ yra žinomi visoje Indijoje dėl savo kūrybiškumo, individualių sprendimų klientams ir gebėjimo organizuoti komandos formavimo programas, patenkinančias organizacinius poreikius. Šie vaikinai yra protingi ir išradingi. Tai buvo tik laiko klausimas, kada pati kūrybiškiausia komandos formavimo įmonė Indijoje savo pajėgas sujungs su „Catalyst Global“. Per labai trumpą laiką jie sėkmingai įgyvendino daug komandos formavimo programų iš „Catalyst“ asortimento. Mes tikimės, kad kai kurie jų kūriniai bus netrukus pradėti platinti visame mūsų tarptautiniame tinkle.

Įmonė įsikūrusi Bengalūre, todėl suteikia lengvą prieigą prie Goa konferencijų rinkos. Tačiau jie daug laiko praleidžia Delyje ir Mumbajuje, ir, žinoma, jie yra apsirūpinę ištekliais, kad galėtų organizuoti komandos formavimo renginius visoje Indijoje.

„Catalyst Global“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie greičiausiai pasaulyje augančios rinkos ir tikisi puikios ateities kartu su „d'frens“.

Apsilankykite „Catalyst Teambuilding India“ interneto svetainėje