„BeChallenged“, 2011 metų lapkričio mėnesį buvo sukurta „Catalyst Teambuilding Australia“. " /> Entuziastingai nusiteikę darbą pradėjo „Catalyst Teambuilding Australia“ - Catalyst Lithuania

2012 m. rugpjūtis 21 d.

Bendradarbiaujant su „BeChallenged“, 2011 metų lapkričio mėnesį buvo sukurta „Catalyst Teambuilding Australia“.

Ši energinga komanda tapo dar sėkmingesne, nes neseniai pristatė programą „Formulė 1“ net 650 už vadovavimą atsakingų asmenų komandai ir „Didįjį paveikslą“ 450 „Telstra“ atstovų.

„Norime būti tokie, kaip ir jūs“. Tai frazė, kurią pernelyg dažnai kartojo „Catalyst Teambuilding UK“ klientai, nes jie stebėjo, kaip mūsų komanda įgyvendina savo komandos formavimo programas jau daugiau nei 20 metų, komandinį darbą pateikdama kaip pavyzdį. Retai kada turime tokį malonumą dirbti petys į petį kartu su kita įmone, kuri demonstruoja tokią energiją, skiria ypatingą dėmesį detalėms ir mėgaujasi savo profesija.

Prieš mūsų kitiems nuostabiems licencijų turėtojams ištariant „O kaip gi mes!“, leiskite pasakyti, kad ši komanda įsikūrusi Australijoje, todėl  Ryan ir Guy turėjo tiesioginės patirties dirbant kartu su jais keliuose komandos formavimo renginiuose.

„Tai, kaip kelionė prisiminimų takais“. Ne kartą tai minėjo Guy, nes jis stebėjo, kaip dirba ši jauna komanda ir įmonė. Naujo formato „BeChallenged“, kuriai vadovauja Oliver (dar žinomas kaip Ogs) ir Kingsley (dar žinomas kaip Kingo), yra tik šiek tiek daugiau nei vieneri metai. Tai nuostabiai entuziastinga komanda, kurios kilmė panaši į sporto komandos ir kuri turi didelį žinių bagažą apie renginių organizavimą, todėl nenuostabu, kad jų sėkmė yra tokia užkrečiama, jog jų klientai nori būti panašūs į juos.

Visa tai lėmė tvirtas pagrindas ir patirtinio mokymosi bei renginių rinkos Australijoje išmanymas. Stebėkite šią komandą, nes šie nuolat tobulėjantys vyrukai yra puikūs!